REKLAMA
Najlepsze Domy
Wiosenna elewacja

Wiosenna elewacja

Wiosna kojarzy się z dużą ilością pięknych, żywych kolorów. Po białej zimie przychodzi czas na nową paletę barw. Widać ją także na elewacjach. Oto jak może wyglądać wiosenna fasada 2018 roku.

Duży wybór żółcieni i pomarańczy, będące na topie zielenie i błękity, a także biele i szarości, które są nadal obecne w kanonie kolorów fasady – to wszystko znajdziemy w nowej palecie barw tynków i farb fasadowych marki Foveo Tech, opracowanej na sezon 2018. Powstała we współpracy z architektami, projektantami i designerami z Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, paleta wpisuje się w aktualne trendy, gdzie popularnością cieszą się zwłaszcza kolorowe, kreatywne elewacje budynków. Nowa oferta pozwala na uzyskanie 318 kolorów z 7 stref kolorystycznych.

Trwałość koloru, skuteczna ochrona powłoki przed zagrożeniami biologicznymi, łatwa aplikacja oraz wysoka paroprzepuszczalność – to tylko niektóre z cech silikatowo-silikonowej Farby Fasadowej FSS 20 Foveo Tech. Wybierający rozwiązania Foveo Tech inwestorzy będą mogli również skorzystać ze zmienionej kolorystyki tynków mozaikowych, a także nabyć Farbę Fasadową FN 30 w nowej pojemności – 0,9 l.

Czytaj także: Wybierz kolor na elewację swojego domu. 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
steroid.in.ua/products/testosteron-tsipionat-malaj-tajger

Датчик АБС

подробно webterra.com.ua