Najlepsze Domy
Taras w ogrodzie

Taras w ogrodzie

Komu z nas nie marzy się piękny taras prowadzący z domu do ogrodu? To idealne miejsce do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zwłaszcza, gdy z braku czasu nie możemy sobie pozwolić na dłuższe wycieczki na łono natury. Taras łączący dom z ogrodem to także świetne miejsce do urządzania rodzinnych spotkań przy grillu.

Komu z nas nie marzy się piękny taras prowadzący z domu do ogrodu? To idealne miejsce do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zwłaszcza, gdy z braku czasu nie możemy sobie pozwolić na dłuższe wycieczki na łono natury. Na tarasie można również w ciepłe dni spożywać codzienne posiłki. O ile lepiej smakuje śniadanie, gdy ma się bezpośredni kontakt z przyrodą i świeżym powietrzem wie każdy kto choć raz tego spróbował.

Taras łączący dom z ogrodem to także świetne miejsce do urządzania rodzinnych spotkań przy grillu. Nie trzeba nigdzie jechać. Pod bokiem jest miejsce idealne do wspólnego biesiadowania.
Sposobów na wykonanie tarasu w ogrodzie jest mnóstwo. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Ważne, aby taras pasował do bryły domu i dobrze się z nim komponował.

Czytaj także: Nawierzchnie wokół domu - najnowsze trendy

Wśród inwestorów planujących budowę przydomowego tarasu są tacy co preferują proste, minimalistyczne rozwiązania (betonowa wylewka, na której można ustawić krzesła, stolik itp.) oraz tacy, którzy z tarasu czynią ważną część domu – są to najczęściej „budowle” zadaszone, wyłożone płytkami ceramicznymi lub odpowiednimi deskami, bardzo elegancko umeblowane.

W naszej galerii przedstawiamy 12 pomysłów polskich architektów, którzy zaprojektowali przydomowe tarasy. Mamy nadzieję, że przedstawione tam rozwiązania okażą się inspirujące.

  • zula,

    Marzy mi się taki taras. Na koniec miesiąca mam umówioną ekipę z firmy dobretarasy, będą mi kładli deski kompozytowe. Oby pogoda jeszcze dopisywała, bo chciałabym urządzić garden party dla sąsiadów, jak już wszystko będzie na tip top
Generika Testpakete

找一个代孕母亲