Najlepsze Domy
Renowacja drewna w ogrodzie i na tarasie

Renowacja drewna w ogrodzie i na tarasie

Lato to doskonały czas, aby zająć się odnowieniem drewna na zewnątrz naszych domów. W ciepłe dni łatwiej jest się zabrać za prace remontowe drewnianej elewacji czy pokrycia tarasu.

Lato to doskonały czas, aby zająć się odnowieniem drewna na zewnątrz naszych domów. W ciepłe dni łatwiej jest się zabrać za prace remontowe drewnianej elewacji czy pokrycia tarasu.

V33 Polska wprowadza na rynek innowacyjny produkt, który łączy w sobie zalety farby, lakieru i nowoczesnej lazury. Dzięki unikatowej formule Renowacja Tarasy & Elewacje sprawdzi się zarówno na powierzchniach poziomych jaki i pionowych. Dzięki nowemu produktowi nie tylko możemy pielęgnować i zabezpieczyć postarzone drewno, ale również nadać mu jeden z sześciu kolorów.

Nowy produkt – Renowacja Tarasy & Elewacje idealnie nadaje się do ochrony i dekoracji drewna postarzałego i zaplamionego. Nowatorska formuła produktu sprawia, że sprawdzi się zarówno na powierzchniach poziomych, takich jak deski tarasowe i kratki podłogowe, ale również na elementach pionowych, ogrodzeniu, elewacji czy na altanach.

Nowość V33 łączy zalety lakieru, lazury i oleju; co szczególnie ważne znajdzie on zastosowanie na drewnie, które wcześniej było olejowane. Renowacja Tarasy & Elewacje nadaje się do użycia na różnych gatunkach drewna. Preparat z powodzeniem można stosować na popularnych gatunkach europejskich oraz na z reguły bardziej tłustym drewnie egzotycznym. V33 oferuje sześć popularnych kolorów w matowym wykończeniu: tek, drewno egzotyczne, ciemny dąb, wenge, taupe i antracyt.

Aby uzyskać zadowalający efekt, drewno należy odpowiednio przygotować. Wszystkie drewniane powierzchnie powinno się starannie umyć, i co bardzo ważne, dokładnie usunąć ewentualne tłuste plamy. W przypadku drewna starego należy przeszlifować je papierem ściernym, tak by uzyskać w miarę gładką powierzchnię. Jeśli wcześniej stosowane były na powierzchni inne preparaty powinno usunąć się łuszczące się stare warstwy szczotką, i również przeszlifować je papierem ściernym.

W przypadku drewna nowego producent zaleca aby zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzić minimum 3 miesiące od zainstalowania drewna w miejscu przeznaczenia. Przed pomalowaniem drewna egzotycznego warto jest przeprowadzić próbę. Sprawdzić czy podłoże nadal jest tłuste nanosząc małą ilość wody na powierzchnię – jeśli drewno wchłania wodę, jest ono wystarczająco odtłuszczone i gotowe do pracy.

Cena: 70,94 zł za 1l; 154,36 zł za 2,5l

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://agroxy.com

www.steroid.in.ua/products/nandrolon-fenilpropionat-malaj