Najlepsze Domy
Pompy do najtrudniejszych zadań

Pompy do najtrudniejszych zadań

Wyciek z pralki, oczko wodne do opróżnienia – wszędzie tam, gdzie trzeba przetransportować duże ilości wody, najlepiej sprawdzają się pompy zanurzeniowe.

Wyciek z pralki, oczko wodne do opróżnienia – wszędzie tam, gdzie trzeba przetransportować duże ilości wody, najlepiej sprawdzają się pompy zanurzeniowe.

Kärcher w swojej ofercie prezentuje siedem nowych pomp w dwóch liniach: SP Dirt oraz SP Flat. Właśnie otrzymały prestiżową nagrodę Red Dot Product Design Award 2016, przyznawaną urządzeniom najwyższej jakości.

Pięć modeli pomp do wody brudnej SP Dirt nadaje się do transportowania wody o zanieczyszczeniach o średnicy do 30 mm. Zazwyczaj wyposażone są w stalowe filtry, by utrzymać urządzenia w dobrym stanie, i chronić przed zablokowaniem wirnika przez obecne w wodzie duże zanieczyszczenia. Jeśli woda jest czysta, bądź tylko lekko zabrudzona, polecamy pompy z serii SP Flat, które mogą pompować aż do jednego milimetra wysokości np. zbiornika, co daje rezultat jak po myciu mopem. Tym sposobem ekspresowo osuszysz piwnicę po niewielkim wycieku z pralki, po podejściu wód gruntowych albo opróżnisz basen.

Wszystkie pompy zanurzeniowe od Kärcher są wyposażone w ceramiczny pierścień uszczelniający, dobrze znany z rozwiązań dla linii urządzeń Professional. Gwarantuje to niezawodność oraz dłużą żywotność urządzenia. Zintegrowany (lub dostępny jako akcesorium dodatkowe) stalowy filtr wstępny chroni pompę przed uszkodzeniem i brudem. Modele SP 7 Dirt Inox oraz SP 6 Flat Inox dodatkowo posiadają niezwykle wytrzymałą obudowę ze stali nierdzewnej. Co więcej, rejestrując się na stronie www.kaercher.com/pl możesz przedłużyć okres gwarancji z 2 do 5 lat.

Dzięki licznym praktycznym rozwiązaniom projektowym pompy Kärcher są niezwykle wygodne w obsłudze. Wytrzymały uchwyt pozwala na łatwe i bezpieczne przenoszenie urządzenia. Praktyczne szybkozłącze ułatwia montowanie węża na pompie, unikając przy tym niepotrzebnego cackania się z gwintem. Pływak z regulowaną wysokością w SP 5 Dirt i SP 7 Dirt automatycznie uruchamia pompę gdy woda osiągnie odpowiedni poziom. W modelach SP 7 Dirt Inox oraz SP 6 Flat Inox pływak został zastąpiony elektronicznym czujnikiem poziomu wody, który zadziała natychmiastowo nawet przy bardzo niskim poziomie wody. Modele SP 3 Dirt, SP 2 Flat oraz SP 1 Dirt wyposażone są w standardowy pływak z możliwością montażu do pracy ciągłej.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://220km.net

www.adulttorrent.org

adulttorrent.org/category/gay_full_length_films