Najlepsze Domy
Pielęgnacja ogrodu. Postaw na narzędzia akumulatorowe

Pielęgnacja ogrodu. Postaw na narzędzia akumulatorowe

Każdy właściciel ogrodu i działki szuka najdogodniejszych urządzeń do pielęgnacji zieleni – dostosowanych do jego preferencji, do rodzaju wykonywanych prac i portfela. Rośnie popularność urządzeń kompleksowych – umożliwiających wykonywanie więcej niż jednej czynności. Coraz więcej też osób, poza wygodną obsługą urządzenia, zwraca uwagę na jego profil ekologiczny i sprawdza poziom emisji spalin, głośność.

Każdy właściciel ogrodu i działki szuka najdogodniejszych urządzeń do pielęgnacji zieleni – dostosowanych do jego preferencji, do rodzaju wykonywanych prac i portfela. Rośnie popularność urządzeń kompleksowych – umożliwiających wykonywanie więcej niż jednej czynności. Coraz więcej też osób, poza wygodną obsługą urządzenia, zwraca uwagę na jego profil ekologiczny i sprawdza poziom emisji spalin, głośność.

W tym kontekście najbardziej atrakcyjnymi są urządzenia elektryczne bez stałego podłączenia do źródła prądu czyli akumulatorowe. Pielęgnacja ogrodu i strefy wokół domu z urządzeniami akumulatorowymi Honda staje się tak łatwe jak dziecięca zabawa.

Urządzenia akumulatorowe w ogrodzie – co liczy się w praktyce?

Do najważniejszych parametrów urządzenia akumulatorowego, niezależnie od jego rodzaju - czy to będzie kosiarka, robot koszący czy urządzenie ręczne jak wykaszarka, nożyce i dmuchawa, zalicza się moc akumulatora, trwałość i jakość urządzenia wpływająca na żywotność, częstotliwość serwisowania, łatwość użytkowania oraz aspekt ekologiczny. W przypadku urządzeń ręcznych istotna jest także waga, wyważenie oraz ergonomia uchwytów.

Moc akumulatora – decyduje o wydajności i czasie pracy urządzenia, zatem im jest większa, tym dłużej możemy pracować na jednym ładowaniu. Akumulator litowo-jonowy zestawu ogrodowego Honda wyróżnia się napięciem 56V i jest dziś najmocniejszym akumulatorem tego typu na rynku. Tak wysokie napięcie zapewnia maksymalną moc wykaszarki, nożyc i dmuchawy, ich wysoką wydajność oraz długi czas pracy. Natomiast bezszczotkowe silniki poszczególnych narzędzi, zasilane nowoczesnym akumulatorem o wysokim napięciu osiągają, bez hałasu, bez emitowania spalin, najbardziej oczekiwane przez ogrodników warunki pracy. – mówi Mariusz Czarnocki.

Trwałość akumulatora – wpływa na jakość i czas pracy urządzenia. Ogranicza też koszty eksploatacji. Akumulator Honda ma specjalnie zaprojektowaną obudowę, która zapewnia efektywne i stałe chłodzenie. Dzięki temu rozwiązaniu akumulator nie grzeje się i długo zachowuje pełną sprawność, nawet po wielu cyklach ładowania. Konstrukcja ta przedłuża żywotność urządzenia i zapewnia bezawaryjność. Jednocześnie jakość akumulatora zapewnia długą żywotność zasilanych silników poszczególnych narzędzi. – dodaje Mariusz Czarnocki.

Akumulatorowa wykaszarka, nożyce czy dmuchawa są zasilane, zależnie od wyboru użytkownika, akumulatorem standardowym HBP 2 Ah lub wzmocnionym HBP 4 Ah. Różnią się one tylko pojemnością – 2 Ah/4 Ah oraz wagą – 1,26 kg (standardowy) i 2,2 kg. Komfortową sytuacją jest posiadanie 2 typów akumulatora i wymienne ich stosowanie – pracowanie na jednym, gdy drugi się ładuje - co zapewnia ciągłość wykonywanych czynności i znacznie usprawnia zaplanowaną pracę.

• Jakość ładowarki – moc i szybkość ładowania akumulatora przekłada się na organizację pracy. Im szybciej ładowarka naładuje całkowicie wyczerpany akumulator, tym mniej czasu potrzeba na realizację czynności. Do ładowania 2 modeli akumulatora Honda stosowane są także 2 rodzaje ładowarek – zależnie od wyboru użytkownika: standardowa ładowarka HHC 210W ładuje całkowicie wyczerpany akumulator standardowy 2 Ah w ciągu 40 minut, a akumulator 4 Ah w trakcie 80 minut. Ładowarka szybka HHC 550W skraca ten czas do 25 minut w przypadku akumulatora standardowego, a przy akumulatorze wzmocnionym - do zaledwie 30 minut. O stanie ładowania informuje wskaźnik LED.

• Łatwość obsługi i użytkowania - dzięki nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, ogrodowy zestaw urządzeń akumulatorowych Honda jest bardzo wygodny i łatwy w obsłudze. Bezszczotkowe silniki narzędzi nie wymagają konserwacji i są praktycznie bezobsługowe – wymagają tylko naładowania akumulatora i włączenia urządzenia. Posługiwanie się nimi jest równie łatwe i intuicyjne jak w przypadku użycia sprzętu domowego, np. odkurzacza.

• Lekkość i idealne wyważenie – to bardzo ważne cechy urządzeń ręcznych, którymi trzeba posługiwać się w ogrodzie przez dłuższy czas. Urządzenia akumulatorowe Honda są lekkie – ich waga bez akumulatora mieści się w zakresie 2,34 – 2,79 kg, a ich bardzo dobre wyważenie ma na celu maksymalne zwiększenie komfortu pracy. Wykaszarka jest także wyposażona w ergonomicznie wygodny uchwyt na drążku z możliwością szybkiego dostosowania do wzrostu i długości rąk użytkownika. – dodaje Mariusz Czarnocki.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://velotime.com.ua

renault captur

кальций при беременности