REKLAMA
Najlepsze Domy
Ogród jesienią. Jak go przygotować do zimy?

Ogród jesienią. Jak go przygotować do zimy?

Jesienią szczególnie powinniśmy zadbać o ogród i całe otoczenie domu. Trzeba odpowiednio przygotować do zimy zarówno rośliny, jak też meble ogrodowe, ścieżki i nawierzchnie. Do najważniejszych prac, które czekają nas w tym okresie należy usuwanie liści masowo spadających z drzew i krzewów oraz umycie i zaimpregnowanie nawierzchni ogrodowych. Od jakości wykonanych prac zależy nie tylko estetyczny wygląd ogrodu, ale również to, w jakim stanie przetrwa on zimę.

Strzyżenie żywopłotów z zasady jest czynnością czasochłonną i wykonywaną na stojąco. Warto w tym przypadku stosować narzędzia, które zaoszczędzą nasz czas, a także nie będą wymagać zbyt dużego wysiłku, schylania się czy korzystania z drabinek.

Całkowity komfort pracy, szybkość i efektywność zapewniają najbardziej nowoczesne narzędzia. Nożyce Honda Versatool, krótkie i długie, są skonstruowane właśnie z myślą o wygodzie użytkownika. Jest to narzędzie lekkie i idealnie wyważone, wyposażone w ergonomiczne uchwyty, co wraz z niskim poziomem wibracji silnika umożliwia dłuższą pracę bez zmęczenia. – wyjaśnia Mariusz Czarnocki, Menedżer Produktu Urządzenia do pielęgnacji zieleni w firmie Aries Power Equipment - Generalnego Dystrybutora Maszyn i Urządzeń HONDA w Polsce. Użytkownicy Honda Versatool doceniają także niezawodność i natychmiastowe uruchamianie silnika oraz wygodne manewrowanie nożycami bez konieczności schylania się do przycięcia najniższych partii krzewów.

Nowoczesne i wygodne w użytkowaniu obustronne nożyce Honda Versatool – krótkie i długie – są łączone z wielofunkcyjną jednostką napędową Honda UMC 435, wyposażoną w lekki, cichy i paliwo-oszczędny 4-suwowy silnik spalinowy Honda GX 35 o mocy 1,3 KM. Narzędzie, ze względu na praktyczne rozmiary oraz system smarowania olejowego silnika, jest łatwe w użytkowaniu oraz przechowywaniu – praktycznie w każdej pozycji. Zasięg pracy można dodatkowo zwiększać za pomocą przedłużek o długości 50 cm lub 100 cm.

Nożyce krótkie SSHE SE - dwustronne ostrze o długości 55 cm służy do przycinania gałązek o średnicy do 1,5 cm. Regulacja kąta pracy (54°) ułatwia wykonywanie pracy zwłaszcza w przypadku większych powierzchni żywopłotu. 

Nożyce długie SSHE LE – to dwustronne ostrze o długości 105 cm z przedłużką. Łatwość w precyzyjnym przycinaniu krzewów wysokich partii krzewów i w każdej płaszczyźnie zapewnia szeroki zakres rozstawu kąta pracy (90°).

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://velotime.com.ua

купить жидкость для электронных сигарет в китае

avtomaticheskij-poliv.com.ua