REKLAMA
Najlepsze Domy
Nawierzchnie wokół domu

Nawierzchnie wokół domu

Wśród wielu materiałów, z których wykonuje się nawierzchnie wokół domu znaleźć można ceramikę. I choć kojarzy się ona bardziej z wnętrzem domu, producenci przekonują, że świetnie sprawdza się także na zewnątrz. Na odbywających się niedawno targach Cevisama 2015 czołowi hiszpańscy producenci przedstawili bogatą ofertę ceramiki, w tym także tej, którą można układać wokół domu.

Posesja jest wizytówką gospodarzy. Dlatego tak ważny jest jej wygląd. I nie chodzi tu tylko o dom, ale także o jego otoczenie. Ogród, nawierzchnie wokół domu, podjazd, taras to pierwsze co widzą goście. Dlatego tak ważne jest estetyczne wykonanie wszystkich elementów otaczających budynek.

Wśród wielu materiałów, z których wykonuje się nawierzchnie wokół domu znaleźć można ceramikę. I choć kojarzy się ona bardziej z wnętrzem domu, producenci przekonują, że świetnie sprawdza się także na zewnątrz. Oczywiście przed zakupem należy sprawdzić, czy dany rodzaj płytek nadaje się do zastosowania w otoczeniu domu, gdzie panują bardziej surowe, niż w środku, warunki. Ceramika przeznaczona na zewnątrz charakteryzuje się innymi właściwościami. Jest odporna na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu świetnie wygląda przez długie lata.

Czytaj także: Najnowsze wzory płytek do salonu, kuchni i łazienki

Na odbywających się niedawno targach Cevisama 2015 czołowi hiszpańscy producenci przedstawili bogatą ofertę ceramiki, w tym także tej, którą można wykorzystać na zewnątrz. Widać, że dominującym trendem są stonowane, jednolite kolory oraz płytki imitujące drewno czy kamień. Jak na producentów z ciepłego kraju przystało, nie zabrakło także wzorów bezpośrednio nawiązujących do klimatu śródziemnomorskiego. Z tej oferty powinni skorzystać zwłaszcza posiadacze słonecznych tarasów lub przydomowych basenów.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której prezentujemy najciekawsze propozycje hiszpańskich producentów obecnych na targach Cevisama 2015.

  • Kapryśna,

    My też poszliśmy na południe - położyliśmy płyty Old Town tak by nadać ciepłego wyrazu całemu projektowi ogrodu, fajna sprawa
best-cooler.reviews/category/pelican/

шланги для кальяна

посмотреть biceps-ua.com