Najlepsze Domy
Nawierzchnia w minimalistycznym stylu

Nawierzchnia w minimalistycznym stylu

Minimalizm w architekturze to coś więcej niż moda. Kostka dedykowana do sympatyków tego trendu w rękach architektów pozwala na harmonijnie kształtowanie przestrzeni przydomowej i miejskiej. Dobrze zaprojektowane nawierzchnie (jak ramy obrazu) – przy minimalnych środkach wyrazu - podkreślają to co najlepsze i najważniejsze w sąsiadującej z nimi architekturze.

W kostkach Lanta udało się połączyć minimalistyczną prostotę ze stonowaną i harmonijną kolorystyką. Nowość w ofercie firmy Buszrem zaskakuje uniwersalną formułą doskonale wpisującą się nowoczesną architekturę. Nie tylko jednorodzinną, ale również miejską.

Kostka Lanta to jedna z tegorocznych nowości firmy Buszrem. Kwadrat i dwa różnej wielkości prostokąty stwarzają możliwość układania nawierzchni w harmonijne geometryczne wzory. Bezfazowe wykończenie brzegów daje w efekcie idealnie gładką i komfortową w użytkowaniu nawierzchnię. Od strony estetycznej ciekawa jest możliwość „złamania” ciągu linii równoległych, które tworzą kolejne rzędy kostki - na rzecz nawierzchni układanej w stylu „tetris”. Doskonale wygląda to np. na tarasach.

W przypadku kostki Lanta bardzo ważna jest również kolorystyka. Podstawowy zestaw to szary i grafit - barwy jednoznacznie kojarzone z architekturą nowoczesną. Jednak w tym przypadku mamy również dostęp do barwnych melanży (kasztanowy, stalowy, muszlowy).

Tym co wyróżnia Lantrę color-mix to nieprzypadkowy rozkład barw. Kolory układają się liniowo, co podobne jest do wybarwienia na płytach ciętych z naturalnej skały. Ten efekt powoduje, że nawierzchnie z kostki Lanta będą bardzo dobrze pasować również do architektury o bardziej tradycyjnych formach.

Wymiary: 29,7 x 29,7 mm; 29,7 x 44,7 mm; 29,7 x 59,7 mm; grubość: 6 mm

Kolorystyka: (gładkie) szary, grafit; (color-mix) kasztanowy, stalowy, muszlowy

Czytaj także: Nawierzchnie wokół domu. 

  • mike,

    Kostka mnie nie przekonuje bo ma taką zimną i szorstką strukturę. Myślałem też o drewnie, ale wymaga impregnacji. Wybór padł na deski kompozytowe z dobretarasy.pl, zobaczymy jak się sprawdzą, bo parametry i wytrzymałość wygląda obiecująco.
online reputation management companies

zaraz.org.ua

baden-medservice.com