Najlepsze Domy
Inteligentny robot – najlepsza pomoc przy koszeniu trawnika

Inteligentny robot – najlepsza pomoc przy koszeniu trawnika

Wiosna i lato to miesiące wzmożonych prac w ogrodzie. Szczególnie ważne jest dbanie o zieloną murawę w naszych ogrodach. Idealnie przycięty trawnik to zadanie dla specjalisty.

Wiosna i lato to miesiące wzmożonych prac w ogrodzie. Szczególnie ważne jest dbanie o zieloną murawę w naszych ogrodach. Idealnie przycięty trawnik to zadanie dla specjalisty.

Automower® to inteligentna kosiarka automatyczna, która będzie pracować samodzielnie, podczas gdy Ty możesz się oddać relaksowi i kontrolować ją przez smartwatch za dotknięciem jednego palca.

Inteligencja i innowacja w jednym urządzeniu

Koszenie trawnika jest nieuniknionym procesem, jeśli zależy nam na pięknym wyglądzie ogrodu. Tradycyjne kosiarki pochłaniają sporo naszego czasu i wysiłku. Natomiast automatyczne kosiarki mogą pracować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu bez naszego udziału, a ich instalacja w ogrodzie jest niezwykle prosta. Pracują samodzielnie niezależnie od kształtu trawnika oraz obecności przeszkód.

Kosiarki z rodziny Automower® są przeznaczone zarówno do pielęgnacji małych ogrodów (do 600 m²) jak i dużych (do 5000 m²). Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia, trawnik jest idealnie przycięty, a koła kosiarki nie tworzą kolein, co daje rewelacyjny finalny efekt.

Kosiarki Husqvarna Automower® są w pełni automatycznymi i nowoczesnymi maszynami dbającymi o systematyczną pielęgnację trawnika jak również o środowisko naturalne. Nie wydzielają do atmosfery niepożądanego dwutlenku węgla ani szkodliwych spalin, są ciche i bezpieczne. Ponadto używanie kosiarek Automower sprawia, że drobiny ściętej trawy szybko rozkładają się dostarczając rosnącej trawie substancji odżywczych.

Co więcej: specjalna konstrukcja napędu i przemyślane oprogramowanie zwiększają wydajność urządzenia na nierównym terenie - kosiarka radzi sobie ze wzniesieniami o nachyleniu do 45% (24 stopnie). To znacznie większe pochyłości, niż te, które możemy kosić maszynami spalinowymi (15 stopni). Niezwykle istotną cechą tych maszyn jest to, że mogą pracować w każdych warunkach atmosferycznych i same odnajdują stację dokującą celem naładowania akumulatora. Dzięki temu już nigdy nie musimy się martwić o nasz trawnik – mówi Jerzy Banaszczyk, ekspert firmy Husqvarna.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
http://steroid-pharm.com

adulttorrent.org/search/Sci-Fi/3

https://militarycenter.com.ua