Najlepsze Domy
Gabionowe ogrodzenia - trwałe i nowoczesne

Gabionowe ogrodzenia - trwałe i nowoczesne

Najnowsza kolekcja gabionowych ogrodzeń Progress to prawdziwe odkrycie roku. Unikalny design oraz zastosowanie opatentowanych technologii docenione zostało na rynku architektonicznym.

Najnowsza kolekcja gabionowych ogrodzeń Progress to prawdziwe odkrycie roku. Unikalny design oraz zastosowanie opatentowanych technologii docenione zostało na rynku architektonicznym.

Produkty Progress Architektura z powodzeniem zadebiutowały podczas najważniejszych wydarzeń z branży na świecie. Ogrodzenia gabionowe prezentowane były na Targach Architektury i Budownictwa BAU w Monachium oraz BATIMAT w Paryżu. Gabionowe ogrodzenia uhonorowane zostały także przez ekspertów w Polsce. Tytuł „Produktu Rekomendowanego przez Profesjonalistów” przyznawany podczas odbywających się w Poznaniu Międzynarodowych Targów Ogrodniczych GARDENIA przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów OSTO to prestiżowe wyróżnienie, które potwierdza najwyższą jakość usług oferowanych przez Progress Architektura. 

Warty uwagi jest również fakt, iż produkty Progress Architektura wykorzystane zostały przy tworzeniu takich obiektów jak: Stary Browar w Poznaniu, Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, Wyższa Szkoła Filmowa w Łodzi, lotnisko oraz stadion we Wrocławiu, lotnisko w Balicach czy budynki Sejmu RP. Z coraz większą aktywnością Progress Architektura zaznacza swoją obecność na zagranicznych rynkach (Niemcy, Francja, Anglia oraz Hiszpania), a projekty i rozwiązania firmy z powodzeniem wykorzystywane są przez największe biura projektowe.

Umiejętne połączenie ciekawej formy z odpowiednio dobranym materiałem to jedna z tajemnic sukcesu produktu. Ogrodzenia gabionowe Progress to rozwiązanie będące w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów. Wybierając ogrodzenia Progress mamy pewność, że otrzymamy produkt wytworzony w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2000. Ogrodzenia Progress to nowoczesność i styl, który dostosowywać można do każdego otoczenia, podkreślając zamiłowanie do architektury na najwyższym poziomie.

 Niestandardowe pomysły idące w parze z dbałością o wygląd produktów to cechy wyróżniające najlepszych na rynku architektonicznym. Firma Progress Architektura już od ponad 20 lat aktywnie wdraża nowości produktowe, które kryją w sobie olbrzymi potencjał oraz unikalny design. Oryginalne projekty stworzone we współpracy z architektami przyczyniły się do tego, że Progress Architektura to jedna z firm, która kształtuje aktualne trendy w zakresie architektury przestrzeni. 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
uniti.ua

www.adulttorrent.org

www.xn--80adrlof.net