Najlepsze Domy
Ciesz się pięknem tarasu

Ciesz się pięknem tarasu

Pogoda zachęca nas do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a nasz ogród staje się miejscem spotkań. Nadal zastanawiasz się na co zwrócić uwagę przed wyborem desek tarasowych i jaką nawierzchnię na taras wybrać?

Odświeżanie tarasu po zimie, łatanie dziur i malowanie wyblakłych powierzchni? Można o tym zapomnieć. Warto wybrać taras z trwałego materiału, którym będzie można się cieszyć przez lata, bez dodatkowych prac. Nie tylko zresztą taras. Deski RELAZZO, bo o nich mowa, mają wiele innych zastosowań, takich jak balkony, obrzeża basenów, piaskownice, wykończenia schodów. Zaproście więc przyjaciół i delektujcie się odpoczynkiem na świeżym powietrzu, ciesząc się ze znakomitych produktów wyglądających jak drewno, a wytrzymałych jak stal.

Badania opinii użytkowników, dotyczące jakości desek tarasowych, wskazują, że chcą oni korzystać z trwałego materiału ekologicznego. Bardzo ważna jest jakość. Zakupy desek w marketach – tanich, lecz niewysokiej jakości – nie wchodzą już w grę. Dlatego, gdy pytamy znajomych, którzy już mają jakieś doświadczenie, to podpowiadają z przekonaniem – RELAZZO.

Dlaczego RELAZZO?

Te właśnie kompozytowe deski tarasowe, sygnowane przez znanego producenta grupę REHAU, pasują do bardzo wielu zastosowań. Występują w bogatej kolorystyce, w kilku wariantach wykończenia powierzchni, do tego w trzech szerokościach. Jest więc co wybierać! Ponadto produkowane w oparciu o prawdziwe drewno – a nie jak to w supermarketowych podróbkach bywa bambus – dają wrażenie obcowania z ciepłym i miłym w dotyku drewnem. I użytkownicy desek RELAZZO, niezależnie od wariantu: puro, finello, naturo, coro czy calmo – chwalą je sobie, mówiąc, że tego właśnie oczekiwali. Sprawdźmy dlaczego…

Koniec z olejowaniem i zabiegami pielęgnacyjnymi

Kompozyt polimerowo-drzewny w połowie swojej zawartości składa się z drewna. W efekcie deski tarasowe RELAZZO są naturalne. Wyglądają jak drewno, w dotyku przypominają drewno, pachną jak drewno i do tego można je obrabiać jak drewno. Ale nie mają drzazg. Można po nich z przyjemnością chodzić na bosaka – są antypoślizgowe, co docenią rodzice, bo ich dzieci mogą bawić się bezpiecznie, łatwe w pielęgnacji i wyjątkowo stabilne, niezależnie od intensywności korzystania, czy obciążeń mechanicznych. Niestraszne też im są promienie słoneczne, wilgoć, wysokie lub niskie temperatury. Zachowują swój wygląd i kolor przez lata, a nawet w niedługim czasie po zamontowaniu pokrywają się delikatną patyną, charakterystyczną dla naturalnego drewna dobrej jakości. I w przeciwieństwie do klasycznych tarasów drewnianych nie trzeba ich malować, olejować, czy szlifować – co wymaga nakładu czasu, ale i pieniędzy.

Jakie deski kompozytowe wybrać?

Czytajmy i dopytujmy sprzedawców i producentów! Jaki to rodzaj tworzywa, i jaka jest jego zawartości w desce. Najlepszym, jednak najdroższym surowcem do paneli tarasowych jest ekologiczny polipropylen czyli tworzywo z wodoru i tlenu. Jego proporcja w desce powinna sięgać około 50%, aby zachować idealne właściwości materiału – czyli zachować estetykę drewna, a wytrzymałość polimeru. Polipropylen, w przeciwieństwie do produktów wykonanych z PVC, oznacza się wysoką wytrzymałością, wyższą odpornością na plamy czy zabrudzenia oraz proces odbarwiania się desek pod wpływem warunków atmosferycznych.

Istotnym aspektem mającym wpływ na cenę jest również kraj, w którym odbywa się produkcja. Większość desek kompozytowych produkowanych za granicami krajów Unii Europejskiej, składa się z niskobudżetowej kompozycji materiału PE i wiórów bambusa. Połączenie to, cechuje się najniższą jakością i trwałością produktu (zarysowanie paznokciem powoduje trwałe rysy na powierzchni). Dzieje się to także w związku ze standardami produkcyjnymi, które znacznie odbiegają od norm europejskich.

Wybierając deski kompozytowe należy sugerować się przede wszystkim ich jakością, aby uniknąć niemiłych niespodzianek w postaci uszkodzenia i utraty wszelkich walorów wymarzonego tarasu, w krótkim nawet czasie po jego montażu. Jakość to przede wszystkim stosowane surowce, jak i wyspecjalizowane zakłady produkcyjne. Pamiętajmy, że wybór deski kompozytowej to inwestycja na lata.

Sprawdź produkt:

Czytaj także: Deski kompozytowe - piękne jak drewno, mocna jak polimer. 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://buysteroids.in.ua

medicaments-24.com

аль факер купить