Najlepsze Domy
Zobacz odnowione wnętrza londyńskiej kamienicy po inteligentnej adaptacji

Zobacz odnowione wnętrza londyńskiej kamienicy po inteligentnej adaptacji

Od ciemnego i ciasnego do jasnego i przestronnego: wykorzystanie przestrzeni w domu z lat osiemdziesiątych w modnej londyńskiej dzielnicy Shoreditch jest czymś zadziwiającym. Dzięki rozległym przeróbkom otrzymano w tym trzykondygnacyjnym domu duży, zaprojektowany na otwartym planie obszar jadalni i salonu, a także dwie sypialnie oraz dwie łazienki w pełni wyposażone w armaturę marki Dornbracht. Na małej przestrzeni stworzono warunki życia inteligentnie dostosowane do realiów miejskiego środowiska.

Londyńska kamienica znajduje się we wschodnim Londynie, niedaleko historycznych miejsc: Spittalfields, Brick Lane i Bethnal Green. Dom o powierzchni 77 metrów kwadratowych, zbudowany na planie o długości około 7,5 metra i szerokości 3,5 metra, ma typowo angielską ceglaną fasadę, dwa piętra i mały ogród za domem.

Przed przebudową wąski kształt kamienicy sprawiał, że wydawała się mała, ciemna i ograniczona, ale po remoncie uzyskano optymalny układ przestrzeni na parterze i dwóch pozostałych kondygnacjach.

Czytaj także: Zobacz magiczne i świetliste wnętrza apartamentu od 81.WAW.PL

Kamienica po pracach remontowych  sprawia wrażenie jasnej i otwartej, zapewniając maksymalny komfort w małej przestrzeni. Koncepcję domu kształtują zabytkowe i designerskie meble, które nadają wnętrzom radosną i pogodną atmosferę. Armatura z serii Tara i MEM firmy Dornbracht pozostaje w symbiozie z mieszanką stylów projektowych wewnątrz domu.

Parter staje się kuchnią na planie otwartym

Dwa ciasne i ponure pokoje na parterze o powierzchni około 27 metrów kwadratowych stały się przestrzenią z otwartą kuchnią oraz częścią jadalną i wypoczynkową. Integracja drzwi tarasowych zapewnia mnóstwo naturalnego światła w wąskiej przestrzeni i zapewnia bezpośredni dostęp do pięknie zaprojektowanego ogrodu.

Urządzona w naturalnych kolorach kuchnia wyposażona jest w trzyotworową baterią Tara marki Dornbracht. Minimalistyczna stylistyka armatury o powierzchni w odcieniu polerowanego chromu harmonizuje z językiem stylistycznym kuchni i balansuje z uderzająco wzorzystym czarno-białym panelem kuchennym.

Otwarta przestrzeń staje się łazienką

Otwarta przestrzeń pod schodami na pierwszym piętrze została przeprojektowana w celu optymalnego wykorzystania wszystkich obszarów w domu. Przestrzeń, będąca wcześniej szafą, stała się łazienką, z której mogą korzystać użytkownicy drugiej sypialni. Matowe z obu stron okno wewnętrzne zostało dopasowane do klatki schodowej, tak aby światło dzienne mogło dostać się do pomieszczenia.

Mniejsza łazienka jest w pełni wyposażona w umywalkę, prysznic, WC i wysokiej jakości designerską armaturę Dornbracht. Z umywalką została zintegrowana bateria ścienna z serii MEM firmy Dornbracht.

Deszczownia Dornbracht pozwala cieszyć się doświadczeniem spa w najskromniejszej przestrzeni. Pozornie trójwymiarowy wzór jasnego lustra z płytek sprawia, że przestrzeń wydaje się jeszcze większa i bardziej radosna.

Strych staje się luksusową sypialnią z wolnostojącą wanną

Drugie piętro kamienicy zostało przekształcone w kolejną sypialnię. Głównym wyróżnikiem tego pokoju jest luksusowa, wolnostojąca wanna i wylewka do kąpieli MEM firmy Dornbracht, która znajdują się pod dużym, nowo zainstalowanym świetlikiem. Jeszcze jedna łazienka z WC i umywalką została wykonana w oddzielnym miejscu pod skosem dachu. Również tutaj właściciele zdecydowali się na serię armatury Dornbracht MEM.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.showroom-kiev.com.ua

avrora-trans.com

Узнайте про интересный интернет-сайт со статьями про https://top-obzor.com.