Najlepsze Domy
Zobacz nowoczesne wnętrze polskiego domu

Zobacz nowoczesne wnętrze polskiego domu

Nowoczesne wnętrza domów charakteryzują najczęściej jasne barwy, duże przeszklenia i umiar w stosowaniu dodatków. Wszystkie te cechy można znaleźć w domu HomeKONCEPT-01.

HomeKONCEPT-01 to dość duży (190 m kw.) nowoczesny dom jednorodzinny. Zarówno bryła, jak i wnętrze prezentują się bardzo współcześnie. 

W części dziennej domu znajduje się duża, wygodna kuchnia do której przylega praktyczna spiżarnia z półkami do wygodnego przechowywania produktów spożywczych. Łączy się ona poprzez blat śniadaniowy z jadalnią i salonem. Dodatkową zaletą części dziennej jest możliwość połączenia jej z gabinetem w jedną, wielofunkcyjną przestrzeń.

Uzupełnieniem układu funkcjonalnego parteru jest niewielka łazienka z prysznicem oraz kotłownia gazowa, pełniąca równocześnie funkcję pralni. Jednobiegowe schody prowadzą do strefy nocnej domu na poddaszu. Zaprojektowano tam trzy wygodne sypialnie z ogólnodostępną łazienką oraz apartament małżeński z własną łazienką i garderobą. 

Jeżeli chodzi o kolorystykę wnętrz to dominuje w nich biel ocieplona ciemnym drewnem - podłoga, stół w jadalni, wykończenie mebli kuchennych. Dzięki temu pomieszczenia wydają się bardziej przestronne, ale i przytulne. 

 Duże przeszklenia części dziennej doskonale doświetlają wnętrza i ułatwiają komunikację z ogrodem.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.steroid-pharm.com

http://steroid-pharm.com