Najlepsze Domy
Zobacz jak wygląda mieszkanie urządzone w klasycznym stylu

Zobacz jak wygląda mieszkanie urządzone w klasycznym stylu

Choć w dzisiejszych czasach dominują wnętrza w nowoczesnym, minimalistycznym stylu nie brakuje też miłośników klasyki. Oto jak się prezentuje mieszkanie urządzone tradycyjnie. Nie brakuje w nim nowoczesnych rozwiązań, które stanowią ciekawe uzupełnienie stylu klasycznego.

Architekci z biura Nick Leith-Smith podjęli się dość trudnego, ale ciekawego zadania. Mieszkanie w starej kamienicy Londynu przystosowali do współczesnych wymagań. Zostawili klasyczny styl, ale wprowadzili wiele nowoczesnych rozwiązań.

Pomimo tego, że mieszkanie ma aż 200 m kw. wydaje się bardzo przytulne i ciepłe. Wszystko dzięki temu, że dużo w nim klasycznych, miękkich mebli. Nie brakuje też drewna i ciekawych dodatków, które tworzą ciepłą, domową atmosferę.

Najwięcej nowoczesności widać w łazience, w której wszystko jest funkcjonalne i urządzone we współczesnym stylu.

Duża ilość okien - których design pozostał klasyczny - sprawia, że wnętrza są doświetlone światłem naturalnym. Zarówno kuchnia, salon, jak i sypialnia wydają się przez to większe.

  • Dorota,

    Ale przecież da się doskonale połączyć klasykę i nowoczesność. Moja jadalnia jest tego przykładem, kiedyś no jakieś dwa lata temu kupiliśmy w meble hot piekny stół i krzesła w klasycznym stylu i współgrają rewelacyjnie z nowoczesną aranżacją. Moim zdaniem jak się chce to się da.
www.maxformer.com

https://progressive.ua

pillsbank.net