Najlepsze Domy
Zobacz jak urządzono wnętrze stumetrowego domu

Zobacz jak urządzono wnętrze stumetrowego domu

We wnętrzu domu o wdzięcznej nazwie Szczęśliwa II zaprojektowano bardzo interesujące wnętrze. Salon z jadalnią utrzymane są w stylu vintage, w sypialni króluje biel i drewno, zaś kuchnia i łazienka to idealny przykład na nowoczesna stylizację pomieszczeń.

We wnętrzu domu o wdzięcznej nazwie Szczęśliwa II zaprojektowano bardzo interesujące wnętrze. Salon z jadalnią utrzymane są w stylu vintage, w sypialni króluje biel i drewno, zaś kuchnia i łazienka to idealny przykład na nowoczesna stylizację pomieszczeń. 

Część mieszkalna domu zorganizowana została wokół centralnie umieszczonej komunikacji – holu i klatki schodowej na piętro. W holu mamy miejsce na zabudowana szafę. Pod schodami zaprojektowano niewielkie wc. Kuchnia mieści się od strony frontowej, a salon z kominkiem od strony ogrodu, do którego prowadzi przeszklona witryna. Strefa dzienna jest utrzymana w stylu vintage. Na niepowtarzalny klimat składają się postarzane meble, nowoczesne lustra, drewno i stylizowane żyrandole.

Przestronny salon połączony z jadalnią przesycony jest bielą i słomkowa barwą drewna. Całość dopełniają ciemnozielone dodatki. Strefa kominka to interesujące połączenie nowoczesnej obudowy i szarości ścian ze stylizowanymi bibelotami – klasycznym wazonem, zabytkowym budzikiem i stylizowaną lampą. 

Jasna kuchnia została zaprojektowana niezwykle nowocześnie. Biel i szarości przełamane są ciepłymi drewnianymi blatami i niezwykle barwnym szkłem nad strefą zmywania. 

Szara łazienka zaprojektowana jest minimalistycznie. Połysk metalu i szarość betonu uzupełniają tu drobne czarne akcenty. W sypialni dominuje drewno i neutralna biel, co pozwoli na komfortowy wypoczynek.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
website optimization

creating website