Najlepsze Domy
Wnętrze otwarte na ogród

Wnętrze otwarte na ogród

Patrząc na wnętrza domu ZX63 (piętrowej, nowoczesnej willi) nie sposób nie zachwycić się pięknymi widokami za dużymi oknami. Salon wydaje się wręcz otwarty na zielony ogród. Bariera między wnętrzem a otoczeniem domu została bardzo zatarta. To niewątpliwie ogromna zaleta tego projektu.

Patrząc na wnętrza domu ZX63 (piętrowej, nowoczesnej willi) nie sposób nie zachwycić się pięknymi widokami za dużymi oknami. Salon wydaje się wręcz otwarty na zielony ogród. Bariera między wnętrzem a otoczeniem domu została bardzo zatarta. To niewątpliwie ogromna zaleta tego projektu. Zwłaszcza, że gdy mieszkańcy zapragną intymności i odcięcia się od świata zewnętrznego mogą po prostu zasłonić okna pięknymi, białymi roletami. Dzięki dużym przeszkleniom i jasnym ścianom wnętrze salonu wydaje się niezwykle jasne, bez użycia sztucznego światła. Wrażenia tego nie niweluje dość ciemna, grafitowa – bardzo elegancka – podłoga, która bardzo dobrze prezentuje się w tym nowoczesnym wnętrzu.

Czytaj także: Wnętrze ocieplone jasnym drewnem

Ciemne elementy grafitowe znajdziemy w całym domu. Są one niejako motywem, który nadaje wnętrzom spójności. Stąd np. grafitowe schody na piętro czy meble kuchenne. Również podłogi we wszystkich pomieszczeniach mają grafitowy odcień.

Projektanci domu ZX63 postanowili połączyć salon z jadalnią i kuchnią, tworząc jedną otwartą przestrzeń. Obok kuchni zlokalizowano sporą spiżarnię. Zaletą projektu jest również elegancki nowoczesny kominek, zlokalizowany w samym sercu salonu, pod telewizorem.

W domu nie mogło zabraknąć pokoju dla nastolatków. Urządzony w eleganckim stylu mieści wszystko to co jest potrzebne uczącym się dzieciom. Tu także zaprojektowano duże okna, które dobrze oświetlają biurko.

Okien nie zabrakło także w łazience. Urządzona w nowoczesnym, minimalistycznym stylu imponuje przestronnością.

W sypialni również nie sposób nie zauważyć ogromnych okien, które niemal całkowicie zastępują niektóre ściany zewnętrzne. Wrażenie robi także ciekawy zestaw lampek, umieszczonych na oryginalnej konstrukcji. Sypialnia, podobnie jak inne pomieszczenia, utrzymana jest w grafitowej kolorystyce, do której dobrze pasują białe rolety.

  • Karina161,

    A ja chciałam zapytać o producenta tych kanap i gdzie je kupić. Są piękne :)
xn--80aaahqpcuvhvipz6j.com.ua

http://adulttorrent.org

www.adulttorrent.org