Najlepsze Domy
Wnętrze domu piętrowego. Zobacz, jak urządzono Honoratę

Wnętrze domu piętrowego. Zobacz, jak urządzono Honoratę

Piętrowy dom o wdzięcznej nazwie Honorata II, o sporej powierzchni - blisko 165 metrów kwadratowych - wykończono bardzo praktycznie i zarazem z dużą dozą elegancji. Dominuje tu biel, kamień i jasne drewno.

Piętrowy dom o wdzięcznej nazwie Honorata II,  o sporej powierzchni -  blisko 165 metrów kwadratowych - wykończono bardzo praktycznie i zarazem z dużą dozą elegancji. Dominuje tu biel, kamień i jasne drewno.

Parter domu to w głównej mierze strefa dzienna, skupiona wokół kominka. Salon łączy się płynnie z jadalnią, jednak każde z tych pomieszczeń zachowuje odrębność. Położona nieco na uboczu kuchnia powiększona została o podręczną spiżarnię. W wiatrołapie i holu przewidziano miejsce na zabudowane szafy. Dodatkowy pokój, z dyskretnym wejściem, świetnie sprawdzi się jako gabinet.

Centralnym punktem domu jest otwarta strefa dzienna, o powierzchni blisko trzydziestu sześciu metrów, w skład której wchodzi salon i jadalnia. Kuchnia, częściowo otwarta, została pomyślana jako odrębna przestrzeń funkcjonalna. To rozwiązanie spodoba się rodzinie, która lubi samodzielnie przygotowywać posiłki.

W salonie, z dwoma dużymi przeszkleniami dominuje światło. Biały kolor ścian potęguje poczucie przestronności tej przestrzeni. Kolorystykę ścian przełamano ciemnymi, szerokimi ramami stolarki okiennej. Na uwagę zasługują też jasnodrewniane meble i barwy dodatków – dywanu oraz zasłon – utrzymane w stylistyce rodem ze Skandynawii.

Szczególnego charakteru nabrały ściana telewizyjna i kominkowa. Obie zostały wykończone płytkami imitującymi kamień. Dodatkowo, czarna obudowa kominka i ciemne elementy oświetlania kontrastują z białym kolorem ścian.

Jadalnia, usytuowana w niewielkim wykuszu, sąsiaduje z dużym, przeszklonym wyjściem na taras. Pozwoli to latem na przeniesienie się z rodzinnym biesiadowaniem bezpośrednio do ogrodu. Jasnodrewniane meble i morski kolor dodatków ciekawie ożywiają wnętrze.

Kuchnię odseparowano od jadalni praktycznym barem. Również w tym pomieszczeniu góruje biel i światło. Na szczególną uwagę zasługuje ceglana ściana nad blatem roboczym.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
plasticsurgery.com.ua/ru/operaczii/telo/liposakcziya/