Najlepsze Domy
Wnętrza w stylu retro

Wnętrza w stylu retro

Odważne połączenie kolorów z minimalizmem oraz nawiązywanie do wzornictwa z lat 60. 70. i 80. to cechy charakteryzujące styl retro. Do urządzenia mieszkania w takiej stylistyce wykorzystuje się często staromodne lub stare, ale w znaczeniu ponadczasowe, elementy wyposarzenia. Pokazujemy, jak wyglądają współczesne wnętrza w stylu retro.

Odważne połączenie kolorów z minimalizmem oraz nawiązywanie do wzornictwa z lat 60. 70. i 80. to cechy charakteryzujące styl retro. Do urządzenia mieszkania w takiej stylistyce wykorzystuje się często staromodne lub stare, ale w znaczeniu ponadczasowe, elementy wyposażenia. Pokazujemy, jak wyglądają współczesne wnętrza w stylu retro.

Retro doskonale łączy epoki, kolory oraz tendencje, a więc nadaje przestrzeni wyrazistej osobowości. Potrzeba odwagi, by w brawurowy sposób zestawić ze sobą różne faktury czy kształty. Wyobraźmy sobie wnętrze z hipisowskim wzorem na tapecie, żyrandol o barokowym przepychu i zaokrągloną lodówkę z lat 50. z połyskującymi elementami disco lat 80.

Dominująca w mieszkaniu stylistyka retro, objawia się nie tylko w postaci rodzinnych mebli z bogatą metryką, ale widoczna jest także w bardzo efektownym wyposażeniu łazienek, zastosowanych na ścianach, przypominających dawne kafelki płytkach czy kuchennym AGD.

Retro bardzo interesująco wygląda również w zestawieniu z nowoczesnymi elementami.

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
анализ финансовых вложений

криптовалюты

ценные бумаги