Najlepsze Domy
Wnętrza na lato. Zobacz modne aranżacje

Wnętrza na lato. Zobacz modne aranżacje

Ciemne i nasycone kolory to zdecydowanie coś, czego latem w domu należy unikać. Dlaczego? Gęste od upału powietrze i tak sprawia, że wnętrza stają się ciężkie, więc nie ma potrzeby pogłębiać tego wrażenia niewłaściwą paletą barw. Jakie kolory są idealne w gorące dni?

Sposobów na upalną pogodę jest wiele. Nawet gdy zmrożona lemoniada i wiatrak nie pomagają, warto spróbować oszukać umysł i uciec się do niewielkiej sztuczki. Wnętrza zaaranżowane w chłodnych kolorach przypominać będą o świeżym nadmorskim powietrzu i chłodnym klimacie Północy, tworząc w domu orzeźwiającą atmosferę.

Łagodna lekkość

Opcją doskonałą na lato są aranżacje z dominującym motywem w postaci chłodnych pasteli.

Wrzos, szarość, błękit – to właśnie one wypełnią domowe wnętrza nutą orzeźwienia, przydając im przy okazji stylu i oryginalności. Najmodniejsze w tym sezonie są bowiem stylizacje bazujące na łagodnej palecie barw, która w szczególności latem sprawdza się idealnie. Aby nowo wybrany odcień stał się motywem przewodnim wnętrza nie trzeba przemalowywać ścian. Wystarczą zasłony, pościel i poszewki dekoracyjne w odpowiedniej kolorystyce, by aranżacja nabrała świeżej lekkości – doradza Izabela Bożek z firmy Eurofirany.

Dobre widoki

Nie każdy może sobie pozwolić na dom z widokiem na morskie fale. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wnętrze domu zyskało niecodzienną panoramę, dzięki obrazom dekoracyjnym. Wybierając pejzaże inspirowane nadmorskim krajobrazem chociażby w myślach, przeniesiemy się na piaszczystą plażę. Nieposkromione, spienione morze i wyobrażenie chłodnej bryzy umilą czas spędzony w domu nawet w czasie wyjątkowo tropikalnych upałów.

Otuleni chłodem

Łazienka sama w sobie kojarzy się ze świeżością. Niemniej, aby nawet po kąpieli spowiła nas przyjemna, chłodna aura, warto wybrać ręczniki w jasnych kolorach, przyozdobione dodatkowo delikatną srebrną nicią. Codzienne, letnie rytuały pielęgnacyjne dopełnią kosmetyki o orzeźwiającym zapachu oraz świeczki, roztaczające woń świeżego prania, delikatnych kwiatów, bądź morskiej bryzy.

Srebrzyste akcenty

Zazwyczaj przypisywane do zimowych aranżacji srebro jest również sposobem na to, by wizualnie obniżyć temperaturę wnętrz. Srebrzyste patery, kryształowe świeczniki oraz jasne kwiaty dekoracyjne to sprawdzone trio, które wyczaruje aranżację rześką, ale niepozbawioną letniego czaru.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.steroid-pharm.com

https://best-mining.com.ua