Najlepsze Domy
Uporządkowana i ergonomiczna garderoba

Uporządkowana i ergonomiczna garderoba

Uporządkowane i ergonomiczne garderoby i systemy szaf produkowane są z przygotowywanych na wymiar mebli, dopasowywanych do przeznaczonej pod zabudowę powierzchni. Indywidualnie zamawiane wyposażenie wewnętrzne i rodzaj wykończenia sprawiają, że są to rozwiązania o wysoko spersonalizowanym charakterze. Oto przykład takich rozwiązań.

Systemy szaf sprawdzają się zwłaszcza w miejscach o ograniczonej powierzchni. Natomiast garderoby otwarte wymagają dużego pomieszczenia - może nim być osobny pokój lub część sypialni lub łazienki.

W warszawskim showroomie marki Zajc obejrzeć można garderobę typu walk-in, która zajmuje aneks pomieszczenia. Regał pokryty został wysokiej jakości laminatem, który wiernie odwzorowuje kolor i fakturę dębu. Natomiast na mniejszych półkach na obuwie oraz frontach szuflad z przeszkleniem zastosowany został laminat w kolorze szarym. W aneksie garderobianym znalazło się również miejsce na pralkę i suszarkę. Całość zamykają nowoczesne drzwi przesuwne z wielkoformatowymi przeszkleniami. 

Czytaj także: Garderoba, do której można wejść. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
steroid.in.ua/products/efedrin

короткие шторы в спальню