Najlepsze Domy
Trendy we wnętrzach w 2018 roku

Trendy we wnętrzach w 2018 roku

Po wielkiej modzie na wnętrza urządzone w oparciu o naturalne materiały wykończeniowe i stonowaną kolorystykę, przychodzi czas na aranżacje bogate w kolory i zdobne motywy. To właśnie taka estetyka będzie dominować w 2018 roku w nowocześnie zaprojektowanych domach i mieszkaniach.

W najnowszych katalogach wnętrzarskich możemy zauważyć, iż w 2018 roku nasze wnętrza zdominują piękne, nasycone kolory. Według amerykańskiego Instytutu Pantone najmodniejszy w tym sezonie będzie niezwykle wyrazisty Ultra Violet.

Obok niego znajdą się także między innymi takie barwy, jak: klasyczny granat, czerwień, zimny odcień niebieskiego, rozmaite tonacje różu, jasna zieleń, żółć oraz ciepły, brzoskwiniowy odcień. Kolory te możemy zestawiać ze sobą, tworząc nieoczywiste, wielobarwne połączenia lub jeśli wolimy spokojniejsze stylizacje możemy łączyć je z ponadczasową bielą, kremem lub szarością. Absolutnym must have 2018 roku będą złote dodatki – ale nie te kojarzące się z przepychem, tylko posiadające prostą, designerską formę.

Detale w kolorze szlachetnego kruszcu sprawdzą się w aranżacjach opartych na wszystkich koncepcjach stylistycznych.

Obok nasyconych kolorów i złota, w najmodniejszych wnętrzach znajdzie się także miejsce na florystyczne motywy – możemy powielić je zarówno na ścianach, meblach, dywanach i tkaninach, jak i na dekoracjach. Stylowym i ponadczasowym zwieńczeniem stylizacji 2018 roku będą podłogi Kaczkan produkowane ze starannie selekcjonowanej dębiny z warmińsko-mazurskich lasów.

Indywidualizm ponad wszystko

Wielobarwne stylizacje idą w parze z trendem personalizacji wnętrz. W 2018 ważne będzie, aby nasze domy i mieszkania były wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Dzięki ciekawym zestawieniom kolorystycznym możemy osiągnąć taki efekt. Ale oprócz kwestii wizualnej, w nadchodzącym sezonie istotne będzie kierowanie się funkcjonalnością. Elementy wyposażenia oraz dodatki powinny być zatem jak najbardziej praktyczne.

Czytaj także: Kolor roku 2018. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://best-mining.com.ua

www.kamod.net.ua

система орошения