Najlepsze Domy
Trendy kuchenne

Trendy kuchenne

W stylu nowojorski lub skandynawskim, klasyczna nie nowoczesna, wykończona ciepłymi pastelowymi barwami. Tak, w dużym skrócie, wygląda współczesna kuchnia.

W stylu nowojorski lub skandynawskim, klasyczna nie nowoczesna, wykończona ciepłymi pastelowymi barwami. Tak, w dużym skrócie, wygląda współczesna kuchnia.

Kuchenne aranżacje to przede wszystkim czytelny przekaz estetyczny, który podkreśla funkcjonalność pomieszczenia. W trendzie są kuchnie jednokolorowe, które możemy ożywić jednym mocniejszym akcentem, np. oryginalną wyspą kuchenną, czy stołem. Jeszcze do niedawna modne były intensywne zielenie i czerwienie, teraz w kuchniach królują szarości, biel, beż, pastele i kremy.

Nowoczesnym i modnym rozwiązaniem jest ozdobienie ścian mozaiką w delikatnych kolorach.

Zauważamy, że w Europie coraz bardziej popularny staje się styl nowojorski, eklektyczny, którym od dawna inspirują się nasi projektanci – mówi Piotr Nagaduś, właściciel Raw Decor.

Bazą takiego stylu są bezpieczne beże, szarości i biele, które są ponadczasowe i nie wychodzą z mody.

Najczęstszym wyborem naszych klientów jest klasyczna, biała mozaika Diamond. Dzięki jednostronnie wypukłemu szlifowi wygląda elegancko i mieni się na ścianie jak prawdziwe diamenty – dodaje Piotr Nagaduś.

Aranżacja kuchni to inwestycja na lata, dlatego urządzając kuchnię warto wybrać rozwiązania uniwersalne.

Pastele na kuchennych ścianach to modny trend wielu sezonów. W odpowiedzi na potrzeby rynku wprowadziliśmy pastelową kolekcję mozaiki heksagonalnej Mineral, w której królują delikatne błękity, mięta i szarości – zdradza właściciel Raw Decor.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
etalon.com.ua/

www.adulttorrent.org/details/blaire_ivory_beauty_exposed

militarycenter.com.ua/sumki-dlja-skrytogo-noshenija.html