Najlepsze Domy
Sypialnia w beżach i szarościach

Sypialnia w beżach i szarościach

Urządzanie sypialni to czysta przyjemność. Wśród dostępnych mebli każdy może wybrać coś dla siebie. Prezentujemy jedną z kolekcji nowoczesnych mebli do sypialni.

Urządzanie sypialni to czysta przyjemność. Wśród dostępnych mebli każdy może wybrać coś dla siebie. Prezentujemy jedną z kolekcji nowoczesnych mebli do sypialni. 

Za łóżkiem regał na kółkach, pod nim 2 szuflady, a obok szafki nocne. Do tego komoda składająca się z różnej ilości szuflad i szafek z półkami, a także 3-drzwiowa szafa z szufladami. Meble na wysoki połysk, w kolorze białym lub mocca. To wszystko to przepis na sypialnię, która urządzona będzie w odcieniach bieli i szarości.

Meble z kolekcji Naia wykonane są z foliowanej i lakierowanej płyty meblowej. Lakierowanie na wysoki połysk daje nie tylko wrażenia estetyczne, ale również zmniejsza podatność na zabrudzenia oraz zwiększa odporność na wodę. 

Korpus i fronty mebli mają grubość 15 mm, natomiast blat 22 mm. Fronty ich szuflad ścięto pod kątem 30 stopni, tak, aby stanowiły zarazem uchwyt. Zastosowano metalowe prowadnice z łożyskami kulkowymi. Drzwi szaf nie posiadają uchwytów, gdyż zainstalowano w nich system bez uchwytowy push click.

Łóżko, które zawiera zagłówek i listwę środkową podtrzymującą stelaż, ma wymiary 160 x 200 mm. To produkt przeznaczony zwłaszcza dla małżonków, którzy cenią sobie subtelną elegancję. Stabilna konstrukcja, wykonana z płyty meblowej, zapewni spokojne noce przez lata, z kolei wykończenie na wysoki połysk, pozwoli uprzyjemnić każdy poranek.

Dostępny jest regał do zastosowania za łóżkiem, który składa się z 8 półek, ułożonych w 2 segmentach. Wyposażenie w kółka sprawia, że łatwo dopasować go do przestrzeni, jaką dysponujemy. Mebel sprawdzi się zarówno jako zamiennik popularnych szafek nocnych, ale też jako dodatkowy element, w sypialni, na wszystkie niezbędne przedmioty.

Pod łóżko zakupić można również szuflady, które sprzedawane są w kompletach po 2 sztuki. Podobnie jak regał, przeznaczone są dla osób, które żyją wedle zasady, że wszystko ma swoje miejsce. Szuflady będą dobrym miejscem do przechowywania pościeli, ręczników czy bielizny.

Wyposażenie łózka dopełnią szafki nocne, składające się z 2 pojemnych szuflad, które posłużą do przechowania ulubionych książek. Aby chwile przed snem były jeszcze bardziej przyjemne, postawić na nich można lampkę nocną.

Komoda dostępna jest m.in. w wersji:
- 6 szuflad, które ułożone są w 2 rzędach
- 5 szuflad w 1 rzędzie
- 4 szuflad i 2 zamkniętych szafek z 2 półkami.

Mebel ten ułatwia organizację przestrzeni i przeznaczony jest dla tych, którzy nie lubią pokazywać niepotrzebnych rzeczy. W pojemnych szufladach i na półkach, przechowywać można nie tylko bieliznę czy ręczniki, ale również książki i gadżety związane z urodą. Z należytą gracją, na komodzie, wyeksponujemy istotne nagrody, puchary czy po prostu rodzinne fotografie. Dzięki temu każdego dnia przypomnimy sobie, o tym, co jest dla nas ważne. Choć na pierwszy rzut oka, mebel wydaje się niepozorny, to swoim urokiem doda nutki szyku i elegancji.

Szafa składa się z 3 uchylnych drzwi, za którymi, po jednej stronie są 3 półki, a po drugiej drążek na wieszaki. Poza tym na jej dole znajdują się 2 szuflady. Mebel pomieści ubrania, pościel, koce czy odkurzacz. Nie jest zbyt przytłaczający, dlatego sprzyjał będzie atmosferze relaksu, który panować powinien w sypialni.

Meble te dostępne są na rynku polskim zarówno w kolorze białym, jak i mocca. Wpasują się szczególnie do minimalistycznych sypialni, które urządzone są w odcieniach bieli i szarości. W kolorze szarym, na ścianach, może być zarówno farba, jak i cegła czy panele z tworzywa sztucznego. 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://farm-pump-ua.com