Najlepsze Domy
Stół pełen etniczno-wiosennych akcentów

Stół pełen etniczno-wiosennych akcentów

Nie musi to być porcelanowy serwis. Komplety, składające się z idealnie do siebie pasujących talerzy, półmisków i misek, są oczywiście bardzo eleganckie. Nie o to jednak chodzi w wiosennym przyjęciu. Tu liczy się nieskrępowana etykietą atmosfera, która przekłada się na dobry humor biesiadników. Taki swobodny klimat wykreuje między innymi zastawa, samodzielnie skomponowana z pojedynczych elementów. Nie namawiamy do przypadkowej zbieraniny. Musi coś je łączyć – najlepiej, żeby był to styl.

Wielkanoc, przyjęcia w domu, a później na tarasie czy w ogrodzie – wiosną okazji do spotkań z rodziną i przyjaciółmi z pewnością nie zabraknie. Pomyślmy więc już dziś o zastawy stołowej równie radosnej jak te chwile.

Takie naczynia produkuje firma Urban Nature Culture. Jej założycielka Anne Marie Hermans ma duszę wędrowca. Jeździ po całym świecie, wyszukując w najdalszych jego zakątkach nieodkryte skarby, które wyszły spod rąk miejscowych rzemieślników i nieznanych nam artystów. Z inspiracji ich pracą powstała prezentowana na zdjęciach kolekcja naczyń, dekoracji i tekstyliów stołowych z naturalnych materiałów – ceramiki, drewna mango i bofofee z Etiopii, bambusa, szkła z recyklingu, odpadów bawełnianych. 

Czytaj także: Czy sztuczne kwiaty są modne?

Znajdziemy w niej talerze, patery, miski i miseczki, w większości o nierównych brzegach, pokryte niejednolitym szkliwem bądź malowane w niezbyt wyszukane, roślinne albo abstrakcyjne wzory. Ich uzupełnieniem są bajecznie kolorowe szklanki oraz podkładki, obrusy i bieżniki, a także pełne uroku ozdobne dodatki, jak wazony, ceramiczne kaktusy czy świeczniki z kamieni lub drewna. Chociaż naczynia Urban Nature Culture różnią się barwami, ornamentyką i formami, mają wspólną cechę – etniczny styl i to właśnie on decyduje o spójnym charakterze całej kolekcji. Można z niej stworzyć nakrycie stołu, wyróżniające się nie tylko różnorodnością i bogactwem kolorystycznym, ale także naturalną urodą, a przede wszystkim oryginalnością. Takie, które nadaje się zarówno na co dzień, jak i od święta.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://220km.com.ua

steroid-pharm.com

https://service01.com.ua