Najlepsze Domy
Salon, kuchnia i sypialnia w nowoczesnym domu

Salon, kuchnia i sypialnia w nowoczesnym domu

Jedną z istotnych cech nowoczesnych wnętrz jest duża ilość naturalnego światła, które dociera przez wielkopowierzchniowe przeszklenia. Dzięki temu zwiększa się komfort mieszkania i przyjemniej spędza się czas, zwłaszcza w takich miejscach, jak salon. Dobrym przykładem na wnętrza z dużą ilością naturalnego światła jest dom Z378.

W przestronnym salonie połączonym z wytworną jadalnią zaplanowano kominek, aby w domu nigdy nie zabrakło ciepła domowego ogniska.

Aneks kuchenny wyposażono w dużą ilość blatów (wyspę kuchenną), które doceni każda osoba przygotowująca codzienne posiłki.

Całą strefę dzienną wyposażono w duże przeszklenia, aby maksymalnie rozświetlić wnętrza. W tym przypadku okna niemal zastępują ściany.

Wnętrza pochodzą z projektu Z378, wykonanego w pracowni Z500.

  • Olga H,

    No proszę jakie proste rozwiązanie naszego problemu. Też mamy dość duży salon i brakowało nam pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni przy oknach. Myśleliśmy nawet o postawieniu w tym miejscy stołu i krzeseł, który będzie też w pewnym stopniu i jadalnią. Nawet oglądaliśmy różne oferty, ale jakoś nie potrafiliśmy sie zdecydować na konkretne modele. Teraz to co innego, już wiem, że te krzesła Semir, które mi się spodobały w Mebluj Dom będą fajnie wyglądać. Zatem pozostaje nam tylko kwestia stołu, ale i to już już wiem jak rozwiązać. Oj czasami warto zerknąć na takie ciekawe aranżacje.
https://sellmax.com.ua