Najlepsze Domy
Salon, kuchnia i jadalnia w nowoczesnym stylu

Salon, kuchnia i jadalnia w nowoczesnym stylu

Wiola to dom utrzymany w stylu podmiejskiej luksusowej willi. Projektantowi zależało na połączeniu w niej nowoczesności z elementami tradycji. Wnętrze domu ukształtowano z podziałem na część ogólną, dzienną na parterze oraz część prywatną, nocną – na piętrze.

Wiola to dom utrzymany w stylu podmiejskiej luksusowej willi (powierzchnia użytkowa: 299,13 m², wysokość pomieszczeń: 3,04 i 2,8 m). Projektantowi zależało na połączeniu w niej nowoczesności z elementami tradycji. Wnętrze domu ukształtowano z podziałem na część ogólną, dzienną na parterze (z salonem, jadalnią, półotwartym holem ze schodami) oraz część prywatną, nocną – na piętrze, z czterema sypialniami i dodatkowym pokojem).

Z salonu i jadalni zaplanowano szerokie przeszklone otwarcia na ogród, przez dwa niezależne tarasy, podcień oraz pergolę.

Strefa dzienna sprawia wrażenie bardzo przestronnej. Dominuje w niej biel – białe ściany i sufity. Całość utrzymana jest w bardzo eleganckim, nowoczesnym stylu. Jest on uzupełniony ciekawymi, tradycyjnymi elementami. Drewniana podłoga, ramy okienne i kominek pięknie ocieplają tę część domu.

Jadalnia od salonu oddzielona jest symbolicznie, słupkami i niewysoką szafką, na której można ustawić ozdobne detale. Również kuchnia „wydzielona” jest jedynie inną nawierzchnią podłogi. Dzięki temu całość sprawia jeszcze większe wrażenie.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
steroid-pharm.com

https://yujin.com.ua