Najlepsze Domy
Przeszklenia w drzwiach wydobędą piękno z każdego wnętrza

Przeszklenia w drzwiach wydobędą piękno z każdego wnętrza

Drzwi z przeszkleniami mogą wydobyć i podkreślić atuty wnętrza, dodać mu lekkości i optycznie powiększyć, jednocześnie je rozjaśniając. Oprócz walorów estetycznych pełnią również istotną praktyczną funkcję – umożliwiają przepływ światła do sąsiednich pomieszczeń.  . Bogactwo wzorów drzwi z przeszkleniami pozwoli też na gustowne wkomponowanie takiego rozwiązania w wymarzoną aranżację, łączącą w sobie elementy piękna i funkcjonalności.

Podwójne skrzydła z kolekcji Porta Grande z dużym przeszkleniem będą elegancką i praktyczną ozdobą pomieszczenia, która optycznie je powiększy. Otaczająca ich lekką formę podwyższona ościeżnica Level zapewni dodatkowy, wyraźny akcent w wystroju, nadając całości wysmakowanego stylu.

Będą one doskonałym wyborem zwłaszcza w sytuacji, gdy chcemy wydzielić domowe strefy. Tafla matowego szkła subtelnie oddzieli kuchnię od salonu, nie zabierając przy tym światła, które swobodnie przedostanie się przez niemalże całkowicie przeszklone drzwi.

Czytaj także: Ekologia w nowoczesnej kuchni

Pokój malucha stanie się bardziej kolorowy i pełen energii, gdy będzie do niego wpadać więcej słonecznych promieni. Skrzydła Porta Koncept znajdą doskonałe zastosowanie w dziecięcych aranżacjach i będą współgrały z tęczą barw filigranowych mebli i dodatków.

Wzór przeszkleń na całej długości skrzydła może być eleganckim dopełnieniem wnętrza salonu. Gęsto ułożone szyby modelu z kolekcji Porta Kkoncept rozjaśniają pomieszczenie urządzone w kolorach beżu i brązu, tworząc harmonijne tło dla naturalnych dodatków w postaci drewna czy skór.

Minimalistyczne akcenty w formie przeszkleń idealnie sprawdzą się też w sypialni, zapewniając warunki sprzyjające komfortowemu wypoczynkowi. Wąskie, szklane elementy na drzwiach marki Verte oraz z kolekcji Natura Koncept dodadzą niewielkim wnętrzom delikatności i lekkości, będąc jednocześnie jednym z motywów dekoracyjnych.

Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem może być też łączenie kilku modeli skrzydeł z tej samej kolekcji: drzwi utrzymane w spójnej kolorystyce można delikatnie odróżnić stopniem przeszklenia. Sprawdzi się to np. w przypadku zestawienia modelu z szybkami z nieco pełniejszymi skrzydłami łazienkowymi. Zapewnią one więcej intymności i nie zburzą koncepcji wystroju sypialni.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.rs-clinic.com.ua/lechenie-alkogolizma/metody-lechenija-alkogolizma/

e-kirpich.kiev.ua