Najlepsze Domy
Poznaj urok jasnej toaletki

Poznaj urok jasnej toaletki

Dla businesswoman, eleganckiej damy, zapracowanej pani domu, troskliwej mamy, romantycznej dziewczyny ... Kącik z toaletką dla każdej z nas może być miejscem magicznym, w którym porzucamy wszystkie role pełnione w ciągu dnia i stajemy się sobą. Przed lustrem zostawiamy pośpiech i zanurzamy się w strefę relaksu. Miło jest rozkoszować się chwilą wyłącznie dla siebie w otoczeniu  pięknych przedmiotów.

Jaka jest współcześnie ta mała przestrzeń dla wielkiej damy?  Choć kształt toaletki zmieniał się przez stulecia, funkcja pozostała ta sama. Nadal jest to niewielki stolik z szufladami, nadstawką i lustrem służący kobiecej elegancji i zabiegom pielęgnacyjnym.

Ten rodzaj mebla będący najczęściej wyposażeniem sypialni  cieszy się należnym mu zainteresowaniem ze względu na możliwość uporządkowania kobiecych precjozów: biżuterii, przyborów toaletowych czy wód perfumowanych. Udekorowana ładnymi drobiazgami wyraża nasze upodobania estetyczne i osobowość, jest także miejscem, w którym po prostu dobrze się czujemy.

Stylowa i romantyczna

Taka jest toaletka Opium, która razem z praktyczną nadstawką z szufladkami, tapicerowanym stołkiem i dużym owalnym lustrem tworzy dobrany komplet w stylowej sypialni. Kolor biały ze złotą patyną ma w sobie coś zmysłowego. Stylizowana forma mebla pasuje do romantycznej natury właścicielki.

Wykonana z naturalnej okleiny z elementami litego drewna posadowiona jest na ozdobnych, toczonych nogach. Stolik posiada pojemną, aksamitowaną szufladę, z mnóstwem przegródek na jubilerskie wyroby. Idealna dla marzycielek i miłośniczek baśniowych opowieści.

Wytworna i elegancka  

Piękna wysmukła linia toaletki Wiktoria na wysokich nogach jest doskonałym przykładem klasycznej elegancji. Wraz z nadstawką, lustrem i wygodnym stołkiem tworzy zestaw przeznaczony do luksusowej sypialni godnej pałacowych wnętrz lub apartamentów. Meble zostały wykonane z litego drewna i okleinowane naturalną okleiną.

Kolor waniliowy interesująco podkreśla blat stolika w wybarwieniu wenge patyna. Toaletka wyposażona jest w dwie urocze szufladki, natomiast w nadstawce, po obu stronach lustra, mieszczą się niewielkie schowki z podnoszonym blatem. Mebel dla kobiet z klasą.

Nowoczesna i geometryczna

Toaletka Verano świetnie wpisuje się w geometryczny minimalizm. Uproszczona, asymetryczna forma kryje w sobie wiele niespodzianek – po lekkim naciśnięciu frontu wysuwa się obszerna szuflada, z kolei w nodze toaletki, za drzwiczkami, mieszczą się trzy wygodne przegródki. Jeżeli dodamy do tego dwie szuflady w nadstawce, w komplecie Verano znajdziemy naprawdę dużo miejsca.

Lite drewno dębowe i okleina naturalna, lakierowane powierzchnie blatów i  obicia ze skóry ekologicznej tworzą ciekawe waniliowo - orzechowe połączenie materiałów, kolorów i faktur. Dla zwolenniczek komfortu i funkcjonalnych rozwiązań.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.fashioncarpet.com.ua/