Najlepsze Domy
Poznaj przysłość w inteligentnej kuchni

Poznaj przysłość w inteligentnej kuchni

Nowoczesne kuchnie łączą nie tylko innowacyjne technologie, ale też i bezdotykowe rozwiązania. Sprawdzają się one nie tylko w kuchennych urządzeniach AGD, jak i w samej zabudowie mebli kuchennych. Zoba

Dotyk – tylko tyle wystarczy, aby otworzyć urządzenia z linii ArtLine. Ta nowatorska funkcja Touch2Open oparta jest na specjalnych, czułych sensorach umieszczonych we froncie m.in. piekarnika. Natomiast dzięki funkcji SoftOpen drzwiczki urządzenia delikatnie uchylają się do pozycji poziomej.

Urządzenia do zabudowy ArtLine są dostępne w kolorach BrilliantWhite, ObsidianBlack
i zupełnie nowym odcieniu GraphitGrey.

Kolor ten wpisuje się doskonale w najnowsze trendy - jest minimalistyczny, elegancki i doskonale wygląda w nowoczesnych wnętrzach kuchennych. Urządzenia ArtLine dopasowane są do niszy o wysokości 45 lub 60 cm.

 Gładkie i szklane

Gładkie, szklane fronty ze zintegrowanym panelem sterowania sprawiają, że urządzenia ArtLine doskonale komponują się z frontami mebli. Co więcej, zestawy urządzeń bezuchwytowych mogą być swobodnie uzupełniane innymi modelami  z obecnego portfolio Miele.

Mowa o urządzeniach charakteryzujących się minimalistycznym designem, w których znacznie ograniczono obecność wystających elementów: ekspresach do kawy, wyciągach, szufladach Gourmet, szufladach do pakowania próżniowego, urządzeniach chłodniczych (w tym winiarek) oraz zmywarkach Knock2Open.

W tych ostatnich, drzwi otwierają się automatycznie po dwukrotnym, delikatnym stuknięciu we front. To rozwiązanie jest dostępne wyłącznie w Miele.

Urządzenia z linii ArtLine to pomysł Miele na kompleksowe wyposażenie różnorodnych otwartych wnętrz kuchennych – kuchni minimalistycznych, w których „mniej znaczy więcej”. Urządzenia ArtLine są bardzo ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy podążając za obecnymi trendami stosują we wnętrzach  szarość i surowość kamienia czy betonu.

Tam, gdzie salon spotyka się z kuchnią, potrzeba obecności eleganckich, purystycznych form. Tworząc linię ArtLine odpowiadamy tym oczekiwaniom bardziej kompleksowo, niż jakikolwiek inny producent AGD - podkreśla główny projektant Miele, Andreas Enslin. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
У нашей организации классный блог с информацией про samsung galaxy j7 обзор.
https://webterra.com.ua