Najlepsze Domy
Postaw na styl country w kuchni

Postaw na styl country w kuchni

Kuchnia jest największym wyzwaniem w całym domu. Przed tym trudnym wyborem warto zastanowić się w jakim stylu chcemy ją urządzić. Należy wszystko przeanalizować zaczynając od podłogi aż po sufit, kończąc na meblach i urządzeniach AGD. Pamiętajmy aby wszystkie jej elementy składały się w jedną piękną całość.

Każda kuchnia wygląda zupełnie inaczej. Każdy z nas lubi coś innego. Jedni są fanami nowoczesnego stylu inni bardziej klasycznego. Nie zapominajmy, że to jest nasza kuchnia i to w niej panują nasze zasady. Nie zawsze warto podążać za najnowszymi trendami, kierujmy się własnym gustem.

Dla kogo kuchnia w stylu wiejskim?

Wiejska kuchnia, jest idealna dla osób, którzy kochają naturę. Większość materiałów z jakich została wykonana są naturalne. Zaliczyć możemy do nich drewno, ceramikę czy wiklinę.

Wszystko to powinno wyglądać i sprawiać wrażenie starych, dość zużytych ale nadal bardzo potrzebnych i funkcjonalnych. Dodatki czy dekoracje, sprawiają, że każdy element jest inny ale razem tworzą piękną i stylową całość.

Wiejska kuchnia w dużych pomieszczeniach

Kuchnia w stylu wiejskim bardzo dobrze prezentuje się w przestronnych wnętrzach. Wyposażona jest zazwyczaj w liczne meble o różnych formach i dodatki, których nie brakuje. W takiej kuchni wszystkie akcesoria znajdują się na wierzchu.

Podstawowym i zarówno najważniejszym elementem w wiejskiej kuchni jest duży drewniany stół z krzesłami. To właśnie przy nim zasiadamy w gronie rodzinnym.

Elementy wiejskiej aranżacji

Meble w kuchni wiejskiej są wykonane z drewna. Czasem wyglądają na trochę zniszczone, niektóre ręcznie rzeźbione. Elementy często są w różnych odcieniach, ale nikomu to nie przeszkadza.

W takiej kuchni możemy spotkać stare kredensy czy komody. Fronty są przeszklone, tak abyśmy mogli podziwiać piękną zastawę kuchenną. Nadaje to kuchni niesamowitego uroku.

W wiejskiej aranżacji możemy spotkać wiele naturalnych tkanin. Są one zdobione koronkami czy haftami. Na drewnianym stole leży obrus a na nim flakon ze świeżymi kwiatami. Między meblami możemy zauważyć warkocze czosnku czy cebuli.

Czytaj także: Świąteczny charakter wnętrz

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
create a webpage

search engine optimization companies