REKLAMA
Najlepsze Domy
Podpowiadamy jak stworzyć niebanalny i funkcjonalny przedpokój

Podpowiadamy jak stworzyć niebanalny i funkcjonalny przedpokój

Jak ważne jest pierwsze wrażenie, wie każdy z nas. Dlatego przedpokój, który jest wizytówką naszego wnętrza, powinien być niebanalnie zaaranżowaną przestrzenią. Podpowiadamy jak sprawić, by stylowe i praktyczne rozwiązania witały nas już od progu.

Chcesz, aby twój przedpokój się wyróżnił? Wybierz z oferty Kerradeco motyw szkockiej kraty – dzięki niemu wnętrze zyska wyrazisty wystrój.

Zabawa proporcjami

Przedpokój to najczęściej długie i wąskie pomieszczenie lub małe i nieustawne. Jak zatem wizualnie je powiększyć i nadać mu harmonię? Dekoracje ścienne to świetna metoda, by zmienić optycznie proporcje wnętrza.

Panele Kerradeco mogą być wykończeniem całej ściany – w tym przypadku warto zdecydować się na ich jasne odcienie – ale też za ich pomocą można stworzyć lamperię. Taki sposób dekoracji ścian wraca do łask! Jeśli lamperia będzie kończyć się poniżej połowy ściany, przedpokój wyda się wyższy.

Jeśli natomiast chcemy, aby pomieszczenie sprawiało wrażenie niższego i przytulniejszego – również jest na to sposób! Lamperia powinna wówczas sięgać powyżej połowy ściany. Dodatkowo takie rozwiązanie skutecznie zabezpieczy tę część, która jest najbardziej narażone na zabrudzenia i uszkodzenia.

Innym sposobem na zmianę proporcji w długim przedpokoju jest wprowadzenie poprzecznych podziałów. Nasza rada: jeśli twój przedpokój ma niewielką wnękę, zamiast standardowej zabudowy stwórz otwartą garderobę i wyróżnij ją za pomocą dekoracji ściennej!

Sposób na szybką metamorfozę

Zależy ci na szybkiej i łatwej w przeprowadzeniu metamorfozie wnętrza? Zacznij od przedpokoju i systemu ściennego Kerradeco. Jego wyjątkową zaletą jest nieskomplikowany sposób montażu. Panele przytwierdza się bezpośrednio do ściany na klej lub na podkonstrukcję za pomocą wkrętów.

Montaż Kerradeco jest „czysty”, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod wykończenia ścian, takich jak tapety czy kafle ceramiczne. Co najważniejsze – pomieszczenie po metamorfozie z Kerradeco może być użytkowane natychmiast po zakończeniu montażu.

Dodatkowo, wszystkie dekory mają wyczuwalną w dotyku fakturę, dzięki czemu tworzą na ścianie naturalny efekt wizualny. Metodą małych kroków odmień wygląd jednej ściany – tej najbardziej narażonej na uszkodzenia. Tak zaaranżowana ściana będzie przykuwać wzrok i robić wrażenie już od wejścia!

Zobacz jak urządzono nowoczesne wnętrza małego domu.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
аккумуляторы новой почтой