Najlepsze Domy
Podłogi twarde jak kamień. Piękne płytki inspirowane naturą

Podłogi twarde jak kamień. Piękne płytki inspirowane naturą

Natura od zawsze była ogromną inspiracją dla artystów i projektantów z najróżniejszych dziedzin. Odniesienia do jej uniwersalnego piękna odnaleźć można w ponadczasowych dziełach sztuki, designerskich przedmiotach użytkowych, czy wyposażeniu wnętrz. Tym razem doskonałość i siłę natury do swoich inspiracji wykorzystali projektanci marki Opoczno.

Piękno i funkcjonalność

Wszystkie produkty z nowych kolekcji są rektyfikowane - ich krawędzie są przycinane i szlifowane z ogromną precyzją. Dzięki temu mogą być kładzione z zastosowaniem minimalnej fugi, co daje efekt dużej, niepodzielonej na kwadraty, kamiennej powierzchni.

Poza pięknym wzornictwem, płytki posiadają również szereg cech, które czynią je niezwykle praktycznymi. Gresy są znacznie tańsze niż płytki z kamienia.

Dodatkowo nie wymagają impregnacji jak kamień naturalny, są dużo łatwiejsze w utrzymaniu czystości, a często również bardziej trwałe i wytrzymałe. Mogą być kładzione w każdym pomieszczeniu domu czy mieszkania, tworząc przy tym wrażenie spójnego wizualnie wnętrza.

Niezwykle precyzyjne wykonanie i design korespondujący z najnowszymi, światowymi trendami, lokują produkty z nowego konceptu Opoczno wśród produktów o podwyższonym standardzie.

Teraz, bez żadnych kompromisów, można cieszyć się wyglądającą jak kamienna podłogą, jednocześnie nie rezygnując ze wszystkich praktycznych walorów płytek gresowych.

Zobacz ten wspaniały tarnowski apartament. Jak go urządzono? Wybornie!

  • kasiakk,

    pieknie się prezentje, jednak taka podłoga jest chłodna, deska jest dużo lepsza, artcore ciekawe odcienie posiada w swoejj ofercie, wydaje mi się, ze klasyka nigy nie wyjdzie z mody
www.sellmax.com.ua

https://yarema.ua