Najlepsze Domy
Płytki dekoracyjne do nowoczesnych wnętrz

Płytki dekoracyjne do nowoczesnych wnętrz

Nie tylko moda, ale przede wszystkim subiektywna wrażliwość powoduje, że otaczamy się pięknymi przedmiotami, odświeżamy ściany, zmieniamy kolory i wystrój wnętrz. Pomieszczenia, w których pracujemy, odpoczywamy, spędzamy dużo czasu powinno charakteryzować spokojne, neutralne barwy. Takie, które nie rozpraszają, nie mnożą bodźców, nie absorbują przesadnie zmysłów - ale przeciwnie, wyciszają i delikatnie kierują uwagę na detal.

Przykładem dobrego tła wprowadzającego właśnie taki przyjazny klimat do pomieszczeń jest nowy system płytek dekoracyjnych SunGral SYSTEM firmy Buszrem. To betonowe płytki ścienne o wymiarach 50 x 25 cm dedykowane do ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Płytki zawierają w warstwie dekoracyjnej specjalnie wyselekcjonowane naturalne kruszywa. Oferowane w wersji piaskowiec i łupek polerowany zarówno fakturą powierzchni, jak i kolorem nawiązują do naturalnego kamienia. Proces polerowania podkreśla ich estetykę i funkcjonalność.

Naturalny materiał na powierzchni płytek oraz ich kolor dobrze wypadają w połączeniach z drewnem i nowoczesnym wykończeniem wnętrz (stal, chrom, szkło). Faktura jest również ważna dla oka. Dodatek naturalnych kruszyw pozwala wykorzystać na ścianach wnętrz i elewacjach sprawdzony estetycznie wzór. Efekt podkreśla dodatkowo ręczne formowanie płytek.

Mając przygotowane naturalne i estetyczne tło - o nastroju miejsca zadecydują w tym momencie detale. Łatwiej dostosować je do własnych upodobań. Łatwiej też w przyszłości zmienić aranżację całego pomieszczenia – i to bez konieczności remontu.

Wyraziste kolory obecne w detalach wystroju ożywiają i ocieplają widok. Jednocześnie nie narzucają się. Dzięki neutralnemu, harmonijnemu tłu są lepiej widoczne. A całe pomieszczenie nabiera delikatnego charakteru, które oko z przyjemnością akceptuje.

SunGral SYSTEM

Zastosowanie: płytki ścienne do wnętrz oraz na elewacje.
Materiał: beton (warstwa konstrukcyjna), naturalne kruszywo (warstwa dekoracyjna)
Wymiary: 50 x 25 x 1,5 cm
Faktura i barwa: piaskowiec polerowany, łupek polerowany na elewację

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.steroid-pharm.com

Нашел в интернете классный интернет-сайт про направление Купить данабол купить www.danabol-in.com