Najlepsze Domy
Piękne, białe wnętrza domu ocieplone drewnem

Piękne, białe wnętrza domu ocieplone drewnem

Zx105 to kompaktowy dom parterowy z płaskim dachem, przeznaczony dla 2-3 osobowej rodziny. Wyraźnie wyznaczono w nim dwie strefy: dzienną i nocną. Dzięki dominacji bieli wnętrza wydają się lekkie i przestronne. Całość ocieplają drewniane elementy i kominek, ustawiony w salonie.

Zx105 to kompaktowy dom parterowy z płaskim dachem, przeznaczony dla 2-3 osobowej rodziny. Wyraźnie wyznaczono w nim dwie strefy: dzienną i nocną. Dzięki dominacji bieli wnętrza wydają się lekkie i przestronne. Całość ocieplają drewniane elementy i kominek, ustawiony w salonie. 

Część reprezentacyjną, dzienną tworzy przestronny, dobrze doświetlony salon połączony z obszerną kuchnią. Jadalnia znajduje się przy dużym, dwuskrzydłowym oknie z wyjściem na boczny taras. Centralnie zlokalizowany kominek doskonale ogrzewa tę część domu.  

Strefa nocna to dwa pokoje oraz komfortowa łazienka z oknem. Większa sypialnia od strony ogrodu posiada wyjście na taras. Można w niej wydzielić także spora garderobę. Dodatkowo przewidziano miejsce na schowki, pojemne szafy w sieni i holu. 

Jeżeli chodzi o kolorystykę to niemal wszędzie dominuje biel ocieplona drewnem. Sporo jest też grafitowych akcentów, które nadają całości bardzo nowoczesnego i eleganckiego charakteru. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
proffitness.com.ua

www.booker.in.ua

готовые шторы с ламбрекеном купить украина