Najlepsze Domy
Otwarte, jasne wnętrze małego domu

Otwarte, jasne wnętrze małego domu

Otwarta strefa dzienna, jasna kuchnia i biała łazienka to główne punktu programu funkcjonalnego domu Wydrzyk. Ponad stumetrowy dom na wąską działkę urządzono harmonijnie i ze smakiem.

Otwarta strefa dzienna, jasna kuchnia i biała łazienka to główne punkty programu funkcjonalnego domu Wydrzyk. Ponad stumetrowy dom na wąską działkę urządzono harmonijnie i ze smakiem.

Podobnie jak większość współcześnie projektowanych domów, Wydrzyk charakteryzuje się otwartą strefą dzienną, która staje się centrum życia rodzinnego.

Otwarta strefa dzienna

Open space pozwala na szerokie możliwości aranżacyjne oraz metamorfozę całego wnętrza niewielkim kosztem. Wspólna przestrzeń sprzyja również integracji domowników. W otwartej strefie dziennej można jednocześnie gotować posiłek, doglądać dzieci, jak również katem oka spoglądać w telewizor.

Kuchnię połączono z salonem. Bezpośrednio z niego mamy piękne, duże przeszklenia wychodzące na ogród. Zapraszają one do wypoczynku na świeżym powietrzu, jak również zapewniają dopływ naturalnego światła do wnętrza. Dodatkowo obok kuchni zaprojektowano praktyczną spiżarkę.

Zobacz także: Płytki w salonie. 20 modnych wnętrz z polskich domów

W salonie dominuje biel. Ściany i elementy oświetlenia są w tym samym kolorze. Świetliste barwy optycznie powiększają przestrzeń. Całość uzupełniono ciemnymi dodatkami – czarną obudową kominka i czarną ścianką nad nim. Wnętrze ociepla naturalne drewno – piękna złotobrązowa podłoga, meble w jadalni i część kuchennej zabudowy.

Przykład aranżacji strefy dziennej w domu Wydrzyk pokazuje, w jaki sposób stworzyć harmonijne, przestronne wnętrze nawet w niewielkim domu. Jasna kolorystyka, wspólna powierzchnia podłogi i zastosowanie drewnianych elementów we wszystkich obszarach sprawia, że przestrzeń jest bardzo spójna.

Biała kuchnia, biała łazienka

Z kolei w kuchni zaprojektowano białe blaty, które prezentują się niezwykle elegancko. Na uwagę zasługuje też ścianka nad ciągiem blatów. Została wykończona płytkami imitującymi białe kafle.

Sypialnia urządzona na poddaszu utrzymana jest w białej kolorystyce. Dzięki temu uzyskano optycznie większą przestrzeń. Tylko ściana za łóżkiem została pomalowana na beżowo. Zaprojektowano tu również praktyczną szafę i półki. Znalazło się też miejsce na toaletkę i kącik wypoczynkowy z fotelem. 

Na uwagę zasługuje łazienka na piętrze. Zaprojektowano ją na biało. Dzięki temu zyskuje optycznie wrażenie bardzo przestrzennej (pomimo niewielkiego metrażu – 4,20 m²). Miejsce pod skosami zagospodarowano na efektowne półeczki i miejsce do przechowywania.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://farm-pump-ua.com

www.adulttorrent.org

www.best-cooler.reviews