Najlepsze Domy
Otwarta strefa dzienna w domu jednorodzinnym

Otwarta strefa dzienna w domu jednorodzinnym

Współcześnie projektowane domy charakteryzują się otwartą strefą dzienną, która staje się centrum życia rodzinnego. Zobaczcie jak wygodnie i nowocześnie można zaplanować taką strefę, by stała się komfortowym miejscem do spędzania czasu z rodziną

Współcześnie projektowane domy charakteryzują się otwartą strefą dzienną, która staje się centrum życia rodzinnego. Zobaczcie jak wygodnie i nowocześnie można zaplanować taką strefę, by stała się komfortowym miejscem do spędzania czasu z rodziną.

W domu Fiona VI przestrzeń została zaplanowana bardzo funkcjonalnie. Parter to wygodna otwarta strefa dzienna pomyślana jako centrum życia rodzinnego. Brak ścian pomiędzy najczęściej używanymi pomieszczeniami sprawia, że zyskujemy na poczuciu przestrzeni i czujemy się swobodniej.

Open space pozwala na szerokie możliwości aranżacyjne oraz metamorfozę całego wnętrza niewielkim kosztem. Wspólna przestrzeń sprzyja też integracji domowników. W otwartej strefie dziennej mama może gotować posiłek, jednocześnie doglądając dzieci, odrabiające lekcje przy stole w jadalni.

Przykład aranżacji strefy dziennej w domu Fiona VI pokazuje, w jaki sposób stworzyć harmonijne, przestronne wnętrze nawet w niewielkim domu. Jasna kolorystyka, wspólna powierzchnia podłogi i zastosowanie drewnianych elementów we wszystkich obszarach sprawia, że przestrzeń jest bardzo spójna. Duże przeszklenia doświetlają wnętrze i sprawiają, że staje się ono zintegrowane z tarasem, który łagodnie łączy się z częścią ogrodową. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
обращайтесь biceps-ua.com

посмотреть apach.com.ua

www.optiontradingstrategies.net/binary-options-guides/