Najlepsze Domy
Nowoczesne wnętrza polskich domów

Nowoczesne wnętrza polskich domów

Styl nowoczesny jest obecnie bardzo popularny i dominuje w wystroju domowych wnętrz. Charakteryzuje go prosta forma i funkcjonalność. W naszej galerii przedstawiamy nowoczesne wnętrza strefy dziennej z trzech polskich domów.

Styl nowoczesny jest obecnie bardzo popularny i dominuje w wystroju domowych wnętrz. Charakteryzuje go prosta forma i funkcjonalność. W naszej galerii przedstawiamy nowoczesne wnętrza strefy dziennej z trzech polskich domów.

1. W niewielkim domu Z119 (niecałe 120 m²) wszystko dokładnie zaplanowano. Postawiono na minimalizm i elegancję. Dzięki temu udało się uzyskać efekt przestronnych wnętrz. Salon połączono z jadalnią i częściowo z kuchnią – barierę stanowi jedynie sprytnie zaaranżowana spiżarnia. Powstała dzięki temu niemal otwarta przestrzeń o powierzchni ponad 40 m². Dodatkowo w salonie znajdują się duże szklane drzwi prowadzące na zadaszony taras w ogrodzie. „Otwiera” to wnętrze strefy dziennej na zewnątrz. Dzięki temu przestrzeń wydaje się dużo większa.

Wszystkie ściany i sufity pomalowano na biało. To także optycznie powiększa przestrzeń. Na białym tle ścian, sufitów i podłóg dobrze prezentują się czarne dodatki – meble, wykładzina. Dodają wnętrzu szyku i elegancji. Bardzo dobrze prezentują się również jasne, zielone kanapy, które ożywiają czarno-białe wnętrze salonu. W nowoczesnym i eleganckim stylu zaprojektowano kominek, który ociepla wnętrze, zwłaszcza w chłodne dni. Elegancko prezentują się także schody prowadzące na piętro.
Kuchnia domu Z119 utrzymana jest w czarno-białych kolorach i zaaranżowana w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

2. We wnętrzu domu Henryk I dominuje biel – białe są ściany i sufity. Ocieplono ją drewnem – podłoga, niektóre meble. Zdecydowano się również na ciemna sofę, krzesła i ramy okienne. Te elementy ożywiają jasne wnętrze salonu.

Pokój dzienny razem z jadalnią i kuchnią tworzą otwartą strefę, dzięki temu wnętrze wydaje się bardzo przestronne. Nie brakuje w nim dużych okien i drzwi, które w ciągu dnia "dostarczają" naturalnego światła. Dzięki temu we wnętrzu panuje przyjazna atmosfera. Dodatkowo w salonie, na symbolicznej granicy z jadalnią, zamontowano kominek. Wyeksponowany ociepla przestrzeń, dodając jej przytulnego charakteru.

3. Ambrozja to duży (137 m²) parterowy dom energooszczędny, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Jego wnętrza urządzono w białych kolorach ocieplonych drewnianymi akcentami.
W kuchni białe meble, żaluzje, ramy dużych okien ocieplono drewnianym blatem, parkietem i ścianką wokół kuchenki.

W dużym, przestronnym salonie zachowano białe ściany, sufit i białą półkę na książki. Żaluzje, ramy dużych okien, krzesła i stół utrzymane są w ciemnobrązowym kolorze.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.adulttorrent.org

online shopping website development

мартингейл форекс