Najlepsze Domy
Nowoczesne, jasne, funkcjonalne. Zobacz wnętrza tego domu

Nowoczesne, jasne, funkcjonalne. Zobacz wnętrza tego domu

Już na pierwszy rzut oka widać, że dom ten urządzono w nowoczesnym stylu. Duże przeszklenia, jasne kolory i otwarte przestrzenie. To wszystko sprawia, że w tych wnętrzach dobrze będą się czuli miłośnicy współczesnej architektury.

W otwartej strefie dziennej znajduje się doświetlona panoramicznym oknem kuchnia. Jest ona oddzielona od jadalni praktyczną ladą, pełniącą funkcję blatu śniadaniowego. Jadalnię oddziela od salonu ściana z kominkiem. Uzupełnieniem strefy mieszkalnej parteru jest gabinet (który może pełnić funkcję pokoju dla gości) oraz niewielka łazienka.

W obszernym wiatrołapie mieści się duża szafa na ubrania i buty. Jest on połączony z garderobą, skąd można przejść do dwustanowiskowego garażu. Obok została zaprojektowana kotłownia gazowa, która równocześnie może pełnić funkcję pomieszczenia gospodarczego.

Czytaj także: Jasne i nowoczesne wnętrza parterowego domu. 

Na poddaszu zaprojektowano trzy bardzo wygodne sypialnie. Dwie z nich są połączone z tarasem zlokalizowanym nad garażem. Jedna z sypialni została połączona z dodatkową łazienką, zapewniając mieszkańcom poczucie intymności. Na poddaszu znajduje się także obszerna garderoba i duża, ogólnodostępna łazienka. Program funkcjonalny poddasza uzupełnia wydzielona pralnia.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
повышение иммунитета у детей

пошив штор