Najlepsze Domy
Nowoczesne i jasne wnętrza pięknej willi

Nowoczesne i jasne wnętrza pięknej willi

Duże i przestronne wnętrza są zawsze wdzięcznym tematem dla projektantów. Dają pełną swobodę i niemal nieograniczone możliwości. Dobrym przykładem ciekawej aranżacji przestronnych wnętrz jest piętrowy dom Riwiera.

Duże i przestronne wnętrza są zawsze wdzięcznym tematem dla projektantów. Dają pełną swobodę i niemal nieograniczone możliwości. Dobrym przykładem ciekawej aranżacji przestronnych wnętrz jest piętrowy dom Riwiera. Swoim stylem stara się nawiązać do charakteru miejskich willi, łącząc w sobie elementy modernistycznej architektury ze współczesnymi detalami i materiałami. W wyniku takiego połączenia udało się uzyskać elegancką, dopracowaną formę, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Wnętrze domu podzielono na strefy: dzienną i nocną. Dzięki temu, że powierzchnia Riwiery wynosi ponad 200 m² w komfortowych warunkach może w nim mieszkać sześcioosobowa rodzina.

Czytaj także: Wnętrza z kominkiem

Większość miejsca na parterze zajmuje część dzienna, na którą składają się dwukondygnacyjny salon (z antresolą na piętrze), jadalnia, częściowo otwarta kuchnia oraz hol z reprezentacyjnymi schodami. Ogromną zaletą tej części domu są duże przeszklenia, które w połączeniu z białymi ścianami i sufitem tworzą jasne, słoneczne wnętrza.

Na parterze zaplanowano też dodatkowy pokój (gabinet lub sypialnia) oraz dwustanowiskowy garaż.
Zaletą domu Riwiera jest piwnica. Wszystkie pomieszczenia gospodarcze i techniczne znajdują się właśnie tam, dzięki czemu parter i piętro jest maksymalnie wykorzystane do celów mieszkaniowych.

Na piętrze, w strefie nocnej znajdują się trzy sypialnie z garderobami, dwie łazienki oraz pralnia.

Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby mógł być zlokalizowany także na niekorzystnej względem stron świata działce. Nawet przy wjeździe od strony południowej w salonie będzie dużo światła – dzięki dużym przeszkleniom – również na front domu. Od strony ogrodowej zaprojektowano przytulny taras przykryty częściowo zadaszeniem podcienia.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
antibioticlistinfo.com/

гейнер цена