Najlepsze Domy
Malowanie wnętrz. Zobacz modne kolory na 2016 rok

Malowanie wnętrz. Zobacz modne kolory na 2016 rok

Uzyskanie indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru wnętrza wymaga starannego dobrania barw. W 2016 roku, poza klasyczna bielą, warto postawić na skandynawskie zimne barwy, odcienie nude, stylistykę industrialną i trochę „słodkich” pastelowych barw.

Uzyskanie indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru wnętrza wymaga starannego dobrania barw. W 2016 roku, poza klasyczna bielą, warto postawić na skandynawskie zimne barwy, odcienie nude, stylistykę industrialną i trochę „słodkich” pastelowych barw.

Kolor i struktura

Wybór zestawień kolorystycznych i pożądanych struktur na ścianach warto dobrze przemyśleć. Do najważniejszych czynników, nadających nastrój i indywidualny charakter pomieszczeniom, zaliczamy kolor. Dlatego to wybór pojedynczego koloru lub zestawienia wielu barw powinien być pierwszą czynnością podczas dekorowania ścian.

A mamy z czego wybierać – producenci oferują klika lub kilkanaście podstawowych barw oraz setki odcieni na indywidualne zamówienie. Komponując kolorystykę możemy zatrudnić profesjonalnego dekoratora wnętrz lub też zdać się na samodzielną twórczość. Naprzeciw wychodzą nam też producenci farb i tynków dekoracyjnych, którzy na stronach internetowych udostępniają bezpłatne aplikacje ułatwiające aranżację przestrzeni. Wskazany jednak będzie umiar – zbyt wiele kolorów, faktur i szablonów w jednym pomieszczeniu może okazać się zbyt przytłaczające.

Co będzie trendy?

Klasyczna biel, przez lata królująca w naszych domach, ma obecnie silną konkurencję w postaci bardziej nasyconych barw, powierzchni metalicznych czy wzorów geometrycznych.

Skandynawskie inspiracje, zabawa odcieniami nude, romans z industrialną stylistyką, przygoda w duchu etno, a może geometria na słodko?

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, a razem z nim najbliższe otoczenie człowieka. Barwne impresje, które zdobią wnętrza naszych domów, stanowią zatem swoistą formę zapisu obecnych czasów – rzeczywistości, nastrojów czy upodobań. A jakie połączenia kolorystyczne będą na topie w zbliżającym się 2016 roku?

Północne światło

Skandynawski sznyt jest obecnie absolutnym hitem w aranżacji wnętrz i w zawrotnym tempie zyskuje na popularności. Cały czar i urok tkwi w pięknej przyrodzie krajów Północy. Wystarczy wyobrazić sobie fiordy, lodowce, gejzery czy zorzę polarną, aby poczuć ten klimat. Właśnie natchnienie naturą i prostolinijność jest kwintesencją tego stylu, który urzeka bezpretensjonalnością.

Jak stworzyć pogodną, przytulną przestrzeń w typie skandynawskim? Najlepiej postawić na jasną kolorystykę, która skłania do relaksu i odpoczynku. Chłodne odcienie bieli, szarości czy błękitu na ścianach rozświetlą i powiększą optycznie wnętrze. Wystrój pomieszczeń dopełnią natomiast bielone meble, futrzane bądź wełniane dodatki oraz szklane akcesoria.

biała noc.jpg
biała noc.jpg

Dotyk koloru

Jakiś czas temu cały świat zwariował na punkcie nude. A dziś cieliste tonacje królują nie tylko w branży odzieżowej i kosmetycznej, lecz także weszły przebojem do aranżacji wnętrz. Nude może mieć wiele różnych odcieni, od złamanych bieli, przez piaskowe i koralowe, aż po pomarańczowe. Ujęte w postaci farby będą stanowić delikatny i zmysłowy dotyk koloru na ścianach. Przy ich użyciu stworzymy elegancką i bardzo uniwersalną przestrzeń. Dodatki warto wybrać zaś w modnych odcieniach ciepłych metali: miedzi i mosiądzu. Idealnie wkomponują się tu również puszyste dywany, które doskonale prezentują się w minimalistycznych wnętrzach uzupełnionych o designerskie, nowoczesne meble.

dotyk kloloru 1.jpg
dotyk kloloru 1.jpg

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
www.220km.com

https://adulttorrent.org

Узнайте про классный сайт на тематику Масло моторное Mobil https://220km.com