REKLAMA
Najlepsze Domy
Małe mieszkanie. Sprawdź, jak można urządzić mikro apartament o powierzchni 17 metrów

Małe mieszkanie. Sprawdź, jak można urządzić mikro apartament o powierzchni 17 metrów

Mini apartamenty to trend w budownictwie wielorodzinnym, który jest obserwowany od kilku lat w dużych miastach na świecie. Ta moda dotarła też do Polski i cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza w Warszawie i Wrocławiu.

Budynek zostanie wyposażony w całodobową recepcję oraz monitoring i bezpłatne Wi-Fi w częściach wspólnych, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Dla wygody mieszkańców w budynku zamontowana zostanie winda. Na terenie inwestycji przygotowano także miejsca parkingowe i stojaki na rowery.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które preferują zdrowy i aktywny styl życia i nie lubią spędzać czasu w warszawskich korkach. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe, które, będą odpowiadały stylowi życia młodych ludzi (jak np. osiedlowe sklepy, fitness, czy gastronomie szybkiej obsługi).

Dodatkową zaletą dla osób posiadających działalność gospodarczą jest możliwość nabycia lokalu w cenie netto, co oznacza oszczędność rzędu 23% wartości mieszkania i możliwość zakupienia nieruchomości już za 145 tys. złotych.

Projekt wnętrza

Wnętrza Miasteczka Rubikon zaprojektowane zostały przez projektantkę wnętrz Annę Gołębiewską, właścicielkę warszawskiego biura Projektowania i Aranżacji Wnętrz APG, która tak mówi o tej inwestycji:

Miasteczko Rubikon to nowoczesna inwestycja skierowana do ludzi młodych, rozpoczynających samodzielne życie, dlatego projektując wnętrza starałam się, by były proste, mimo niewielkiej powierzchni przestronne i co najważniejsze maksymalnie funkcjonalne. Ważne było dla mnie również zachowanie stosownych proporcji i harmonii, które po wprowadzeniu przez przyszłych mieszkańców indywidualnych detali ułatwią stworzenie we wnętrzach intymnego, kameralnego nastroju.

 

projekt budynków: OPA Architekci

projekt wnętrz: Anna Gołębiewska z biura Projektowania i Aranżacji Wnętrz APG

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://h-school.kiev.ua

steroid-pharm.com/testover-enantat.html

cialis billig