Najlepsze Domy
Łazienka w stylu "Soft Edge"

Łazienka w stylu "Soft Edge"

Nowoczesne łazienki stają się coraz jaśniejsze i przestronniejsze. Dominującym kolorem jest zazwyczaj biel, która podkreśla elegancki charakter wnętrza. Jedynym kontrastem są starannie wkomponowane w aranżację delikatne detale, jak drewniane akcesoria lub motywy roślinne. Wystrój uzupełniają dopasowane akcesoria sanitarne w wersji błyszczącej lub matowy chrom. Duże lustra oraz prysznic z odpływem na poziomie posadzki w efektowny sposób powiększają optycznie przestrzeń.

Popularne trendy w aranżacji wnętrz w oczywisty sposób przekładają się również na wzornictwo produktów i akcesoriów łazienkowych. Projektanci nie powinni jednak zbyt łatwo ulegać chwilowym modom. 

Dominujący trend wzorniczy

Charakterystyczną cechą współczesnych łazienek są delikatnie zaokrąglone linie produktów, dzięki którym geometryczne kształty nabierają lekkiego i subtelnego wyglądu. „Soft Edge” to modna obecnie koncepcja w aranżacji wnętrz, w coraz większym stopniu determinująca design mebli, oświetlenia, domowego sprzętu elektronicznego, czy smartfonów. Stanowi ona przedłużenie dominującego od dawna minimalizmu, przechodzącego stopniowo w bardziej delikatne i emocjonalne formy przyszłości.

Odpowiedzą na te trendy są takie produkty łazienkowe, jak nowe płytki uruchamiające Visign for More 105. Ich nowoczesny design został stworzony we współpracy z renomowanym studiem Artefakt z Darmstadt. Produkty te charakteryzuje funkcjonalność i wysokiej jakości wzornictwo, dzięki czemu wpisują się one w aktualną modę, zachowując jednocześnie ponadczasowy charakter.

Zaokrąglone krawędzie

Cechą wyróżniającą model Visign for More 105 są zaokrąglone krawędzie, wysokiej jakości materiały oraz mocny stylistyczny akcent w postaci wyfrezowanego zagłębienia, dzielącego powierzchnię płytki na cześć dużą i małą. Takie rozwiązanie w bardzo czytelny sposób informuje użytkownika o tym, gdzie należy nacisnąć, by uruchomić pełne lub oszczędne spłukiwanie.

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów, takich jak szkło i aluminium o uszlachetnionej powierzchni, płytki Visign for More 105 gwarantują nie tylko wyjątkową estetykę, lecz również trwałość i optymalną higienę.

Kompletna, harmonijna aranżacja

Płytki Visign for More 105 dobrze prezentują się w połączeniu z innymi produktami o miękkich, subtelnych kształtach. W nowoczesnej łazience warto postawić na przykład na funkcjonalną kabinę prysznicową typu „walk-in” i odpływ liniowy z rusztem z matowej stali nierdzewnej. 

Żeby zachować spójny design całej łazienki, należy zwrócić uwagę na wszystkie produkty sanitarne i towarzyszące im akcesoria. Do umywalek Viega proponuje chromowane syfony Eleganta 1, o geometrycznym kształcie z zaokrąglonymi krawędziami oraz dopasowane do nich zawory kątowe, obsługiwane od dołu, a nie od frontu, jak w większości tego typu rozwiązań. Oferta firmy obejmuje również zawory do umywalek z eleganckimi okrągłymi kołpakami zamykanymi na zatrzask.

Źródło: Viega. 

Czytaj także: Co warto wiedzieć o kabinach prysznicowych walk-in.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
http://pharmacy24.com.ua

Провирон купить