Najlepsze Domy
Kolorowa strefa dzienna

Kolorowa strefa dzienna

Dobrym pomysłem przy projektowaniu niewielkich domów jest stworzenie otwartej strefy dziennej. Tak właśnie urządzono nowoczesny dom Hary I. Na strefę dzienną składają się połączone wnętrza salonu, jadalni i kuchni.

Hary I to parterowy dom, w który wyraźnie podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. Część dzienną tworzą salon z jadalnią i kuchnią. Nieco dalej zlokalizowano sypialnie, łazienkę i pomieszczenia pomocnicze. Dzięki temu uzyskano naturalny podział, który umożliwia swobodną organizację życia codziennego.

W domu dominuje kolor biały jednak nie brakuje w nim także innych, bardzo różnorodnych, barw. Elegancka czerń, ocieplające drewno i ożywiający jasny żółty tworzą bardzo dobrany zestaw kolorystyczny. Ponadto nie brakuje tu szarych mebli, które wzbogacają paletę barw.

W centralnym miejscu salonu ustawiono kominek, obudowany białymi cegłami. W jadalni centralnym punktem jest prosty, drewniany stół. Zaletą tego wnętrza są duże przeszklenia, dzięki którym w ciągu dnia jest tam bardzo jasno i przytulnie.

Kuchnię urządzono bardzo nowocześnie – czarno-białe meble, duże przeszklenia, białe ściany i srebrna armatura tworzą bardzo współczesny klimat.

Zobacz także: Wnętrze 82 m domu.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
engi.kiev.ua

www.engi.kiev.ua