Najlepsze Domy
Jasne wnętrza małego domu. Otwarta strefa dzienna

Jasne wnętrza małego domu. Otwarta strefa dzienna

Założeniem projektantów domu Ariel było stworzenie strefy dziennej złożonej z salonu, kuchni i jadalni. Zrezygnowano z dzielenia tych pomieszczeń, dzięki czemu powstała duża otwarta przestrzeń.

Założeniem projektantów domu Ariel było stworzenie strefy dziennej złożonej z salonu, kuchni i jadalni. Zrezygnowano z dzielenia tych pomieszczeń, dzięki czemu powstała duża otwarta przestrzeń. Pomimo nowoczesnego charakteru, wnętrze nie jest zimne. Wręcz przeciwnie – jest przytulne. Piękne białe zasłony, gruba wykładzina, kominek i drewniana podłoga bardzo ocieplają wnętrze. O elegancji i nowoczesności salonu, kuchni i jadalni świadczą nieliczne dodatki i rozwiązania architektoniczne – duże przeszklenia, tak charakterystyczne dla nowoczesnych domów.

Na wyposażenie salonu składają się jedynie narożna kanapa, niewielki szklany stolik, pufa, szafka pod telewizorem i biała wykładzina. Ważnym elementem jest także kominek, który ociepla wnętrze i zwłaszcza w chłodne dni jest idealnym miejscem, przy którym spędza się długie wieczorne godziny.
W jadalni zdecydowano się jedynie na drewniany stół i krzesła. Ciekawe wrażenie robi czarna lampa powieszona nad stołem.

Dzięki temu, że w kuchni zaprojektowano duże okno możliwe było wyposażenie jej w ciemne meble ożywiające wnętrze.

Całość strefy dziennej utrzymana jest w jasnych kolorach – białe ściany i sufity, biała wykładzina i białe krzesła. Wyjątek stanowią meble kuchenne, szafka pod telewizorem i jedna ze ścian w salonie za kanapą. Dzięki temu, całość tworzy jasne i przyjazne wnętrze.

Projekt wnętrza: MTM Styl

  • [email protected],


    piękne .Pasowałyby w mojej kuchni zwłaszcza krzesła.jaka to firma
https://farm-pump-ua.com

велосипед Comanche Tomahawk 27.5