Najlepsze Domy
Jasne, nowoczesne wnętrza parterowego domu

Jasne, nowoczesne wnętrza parterowego domu

Minimalistyczny i elegancki wystrój salonu podkreślono klasyczną kolorystyką – biel ścian i czerń sofy. Całość ociepla nieco ognień w kominku, który jest widoczny w niemal każdym miejscu otwartej strefy dziennej. Nowoczesny design i prostota wykończenia zabudowy kuchennej sprawia, że pomieszczenie jest bardziej przestronne. Brak zbędnych elementów sprzyja poczuciu harmonii i uporządkowania.

Prosty i elegancki. Tak w skrócie można opisać wystrój wnętrz tego parterowego domu. Dominują w nim jasne barwy, z bielą na czele, ale nie brakuje też ciemnych, nawet czarnych, elementów. Całość jest jednak urządzona tak, że sprawia wrażenie porządku i harmonii.

W sypialni również dominują jasne barwy. Biel i beże, dobrze komponują się z ciemniejszymi detalami.

Brązy pojawiające się na zasłonach i szafkach nocnych w ciekawy sposób przełamują kolorystykę wnętrza, dzięki czemu zyskuje ono na uroku.

W pokoju dla dziecka jest wszystko czego potrzeba nastolatkowi. Wygodne łóżko, kanapa, półki na książki, szafka oraz biurko przy dużym oknie. Ponadto, przy drzwiach do pokoju, ustawiono dużą szafę na ubrania.

Wystrój łazienki, jak i pozostałych pomieszczeń, cechuje się minimalizmem i prostotą detali. Utrzymaną w chłodnej tonacji kolorystykę podkreślają detale w odcieniach srebra.

Projekt Z123 powstał w pracowni Z500.

Czytaj także: Wnętrza polskiego domu.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
farm-pump-ua.com/primobolan.html

pillsbank.net

У нашей компании нужный веб портал на тематику наращивание ресниц.