REKLAMA
Jasne wnętrza części dziennej ociepla ogień z kominka. Widać go z każdego miejsca - zarówno salonu, jak i kuchni. Fot. Z500

Jasne wnętrza części dziennej ociepla ogień z kominka. Widać go z każdego miejsca - zarówno salonu, jak i kuchni. Fot. Z500

Jasne, nowoczesne wnętrza parterowego domu

  • Autor: Wojciech Napora
  • 28 gru 2017 17:22 (aktualizacja: 29 gru 2017 08:21)

Prosty i elegancki. Tak w skrócie można opisać wystrój wnętrz tego parterowego domu. Dominują w nim jasne barwy, z bielą na czele, ale nie brakuje też ciemnych, nawet czarnych, elementów. Całość jest jednak urządzona tak, że sprawia wrażenie porządku i harmonii.

W sypialni również dominują jasne barwy. Biel i beże, dobrze komponują się z ciemniejszymi detalami.

Brązy pojawiające się na zasłonach i szafkach nocnych w ciekawy sposób przełamują kolorystykę wnętrza, dzięki czemu zyskuje ono na uroku.

W pokoju dla dziecka jest wszystko czego potrzeba nastolatkowi. Wygodne łóżko, kanapa, półki na książki, szafka oraz biurko przy dużym oknie. Ponadto, przy drzwiach do pokoju, ustawiono dużą szafę na ubrania.

Wystrój łazienki, jak i pozostałych pomieszczeń, cechuje się minimalizmem i prostotą detali. Utrzymaną w chłodnej tonacji kolorystykę podkreślają detale w odcieniach srebra.

Projekt Z123 powstał w pracowni Z500.

Czytaj także: Wnętrza polskiego domu.


SŁOWA KLUCZOWE


Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
farm-pump-ua.com/primobolan.html

pillsbank.net

У нашей компании нужный веб портал на тематику наращивание ресниц.