Najlepsze Domy
Jak nowocześnie urządzić wnętrze 85 metrowego domu?

Jak nowocześnie urządzić wnętrze 85 metrowego domu?

85 m² to niezbyt duża powierzchnia, jak na jednorodzinny dom. Okazuje się jednak, że wystarczy dobry pomysł, aby stworzyć eleganckie, nowoczesne, przestronne, a zarazem przytulne wnętrza.

85 m² to niezbyt duża powierzchnia, jak na jednorodzinny dom. Okazuje się jednak, że wystarczy dobry pomysł, aby stworzyć eleganckie, nowoczesne, przestronne, a zarazem przytulne wnętrza.

Pokój dzienny utrzymany jest w jasno-ciemnych barwach. Jasne ściany, białe sufity i kanapa świetnie pasują do bardzo ciemnych mebli: stołu jadalnego, krzeseł, lamp i szafek. Duże przeszklenia, charakteryzujące nowoczesne domy, mocno doświetlają wnętrze światłem naturalnym. Aby zapewnić nieco intymności wewnątrz zdecydowano się na piękne, białe firany, oddzielające pokój od tarasu i reszty otoczenia. Zaletą salonu jest nowoczesny kominek, który zwłaszcza w chłodne dni znacznie ociepla wnętrze, nadając mu przytulnego charakteru.

Jako że Dawid jest drewnianym domem, drewno występuje także w jego wnętrzu. Największe wrażenie robi ciemny drewniany parkiet w salonie, który dodaje swojskiego, górskiego klimatu.
Kuchnia utrzymana jest w ciemnych, drewnianych kolorach rozjaśnionych białymi blatami. Dzięki dużym oknom kuchennym wnętrze nie sprawia ponurego, zimnego wrażenia.

Salon z jadalnią i kuchnią tworzą jedną otwartą przestrzeń dzienną. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskano efekt przestronnych wnętrz. Pozostałe pomieszczenia na parterze – dwie sypialnie, garderoba i łazienka – składają się na część nocną. W domu przewidziano także miejsce na kotłownię.
Niewątpliwym atutem parterowego domu Dawid jest niemal 20 m², częściowo zadaszony, taras.

Projekt wykonano w pracowni: Pracownia Projektowa Makaoz Service – producent domów z drewna. Architekt: arch. Tomasz Tubisz

  • Klaudia,

    "Małe jest piękne" ;) Moim zdaniem 85m2 na dom jednorodzinny to nawet troszke za dużo. O wiele przyjemniej jest mieszkać w przytulnym wnętrzu, niż mieć tyle przestrzeni, że trzeba się szukać. Piękne nie duże nowoczesne domy projektuje i wykonuje firma z trójmiasta. Polecam obejrzeć ich projekty na str. internetowej www.smart-mod.pl
  • Renia,

    Chciałam mieć dom z moich marzeń dlatego zatrudniłam projektantkę. Pani Magda z Miskiewiczdesign pracowała nad moim domem. Kobieta z doświadczeniem urządziła dom w skandynawskim stylu. Na początku miałąm jakieś obiekcje do tego bo uznałam że nie będzie to czego chce ale jednak zaufałam specjaliście. Nie zawiodłam się dom wygląda pięknie. Mam na zewnątrz taras który też pani Magda zaprojektowała i uwielbiam tam pic kawę. Znajomi jak przychodzą w odwiedziny to zawsze chwalą że ładnie mieszkamy. I mam to co chciałam
привод для ворот

shopvashtextil.com.ua

steroid pill