Najlepsze Domy
Jak nowocześnie urządzić mały dom?

Jak nowocześnie urządzić mały dom?

Czerń i biel oraz ciepły odcień drewna to w ostatnim czasie najmodniejsza kolorystyka w projektowaniu wnętrz. Z wykorzystaniem tych odcieni można z powodzeniem urządzić mały dom tak, by był nowoczesny i stylowy.

Czerń i biel oraz ciepły odcień drewna to w ostatnim czasie najmodniejsza kolorystyka w projektowaniu wnętrz. Z wykorzystaniem tych odcieni można z powodzeniem urządzić mały dom tak, by był nowoczesny i stylowy.

Nowoczesna bryła i funkcjonalny rozkład

Proste geometryczne kształty, płaski dach i zastosowanie różnorodnych materiałów elewacyjnych to częste cechy nowoczesnych domów parterowych. Swoim wyglądem mogą się czasem kojarzyć z dawnymi domami typu „kostka polska”, jednak daleko im do ich toporności i mało funkcjonalnego rozkładu pomieszczeń.

Współczesne domy w nowoczesnym stylu to przede wszystkich estetycznie zaprojektowany wygląd zewnętrzny oraz praktyczny rozkład pomieszczeń, zazwyczaj z otwartą strefą dzienną. Bez względu na to, jaki projekt domu wybierzemy, warto pamiętać, by wystrój jego wnętrz był spójny z wyglądem zewnętrznym.

Dziś w naszej galerii przykład niewielkiego (ok. 120 m² powierzchni użytkowej) domu zaprojektowanego i urządzonego w nowoczesnym stylu. Projekt Zx100 autorstwa pracowni Z500 to wygodny parterowy dom z dwustanowiskowym garażem.

Modne kolory i ciepłe drewno

Wnętrze modernistycznego budynku to wyraźnie wydzielone strefy. Lewa część domu pełni rolę obszernej strefy dziennej z otwartą kuchnią, salonem oraz jadalnią. Salon posiada wyjście na taras zadaszony pergolą. W prawej części domu znajduje się strefa nocna z 3 sypialniami, wc z prysznicem oraz łazienka z wanną i oknem. Największą sypialnię wyposażono w garderobę.

Wnętrza domu zaprojektowano bardzo nowocześnie i stylowo. Biele, czernie i szarości ocieplono podłogą w miodowym odcieniu drewna. Niektóre ściany zostały wykończone w ten sam sposób. Dzięki temu wnętrze nabrało niezwykłej przytulności, pomimo zastosowania nowoczesnych prostych mebli, technicznego oświetlenia i połyskujących materiałów. Duże przeszklenia w salonie dobrze doświetlają pomieszczenie.

W części prywatnej zastosowano podobną kolorystykę i styl. Proste, designerskie meble świetnie wyglądają w towarzystwie miękkich materiałów i stonowanych kolorów. Odcień ciepłego drewna, czerń i biel również tam grają główne role.

  • plerek,

    razem z zona postawilismy na kamien dekoraycjny bruk-bet ktoryswietnie wkomponowal sie w stylistyke nowoczesnosci
ведущий на свадьбу киев

steroid.in.ua

electric coolers review