REKLAMA
Najlepsze Domy
Eleganckie i klasyczne białe wnętrze domu z "nutką" brązu i czerni

Eleganckie i klasyczne białe wnętrze domu z "nutką" brązu i czerni

Zaprojektowanie funkcjonalnego, a przy tym oryginalnego wnętrza to odpowiedzialne i trudne zadanie. Wymaga bowiem od architekta nie tylko stworzenia projektu na miarę potrzeb i oczekiwania inwestora, ale także odpowiedniego dobrania każdego detalu. W takiej sytuacji fuzja stylów jest rozwiązaniem, które może przynieść wiele satysfakcji.

Prezentowane wnętrze jest zaaranżowane w stylu nowoczesnym. Dominująca biała barwa tworzy jasną i przestronną przestrzeń. Przedpokój – jest przestrzenią często niedocenianą, a przecież często stanowi strefę pierwszego wrażenia.

Hol w tym przypadku jest częścią otwartej strefy dziennej – salonu oraz kuchni - dlatego stylistycznie nawiązuje do charakteru obu pomieszczeń.

Klasycznie zaprojektowany salon

W nowoczesnych projektach wnętrz bardzo często dominuje biel. Tak zaaranżowane przestrzenie są ponadczasowe, bardzo efektowne i zachwycają elegancją.

W salonie białe ściany wraz z tapicerką mebli stanowią idealne tło dla korowych dodatków.

Nierozbudowana strefa wypoczynkowa sprawia, że miejsce to emanuje intymnością. Uwagę zwraca usytuowana na ścianie zabudowa miesząca w sobie biblioteczkę, kominek oraz miejsce na odbiornik TV.

Ważnym punktem kuchni jest wyspa, zaś elegancji nadają wnętrzu designerskie lampy w kształcie łezki. Duże okno doświetla pomieszczenie naturalnym światłem, ułatwiając przygotowywanie potraw.

Sypialnia w brązach

Wystrój sypialni niewątpliwie wpływa na jakość naszego wypoczynku, dlatego pomieszczenie to powinno być szczególnie starannie zaprojektowane.

W sypialni w stylu klasycznymi idealnie sprawdzi się jedna gama kolorów, np. stylowe i stonowane brązy i beże. Barwy te sprzyjają relaksowi, a ponadto idealnie podkreślają zamiłowanie właścicieli do rozwiązań nawiązujących do dawnych czasów. A meble? Oczywiście najlepiej prezentują się proste formy połączone z dyskretnymi dodatkami – wyjaśnia Łukasz Sieradzki z warszawskiej pracowni Progetti Architektura.

Z kolei łazienka – zgodnie z sugestiami właścicieli zaprojektowana w oryginalnej, czarnej barwie, jest niewątpliwie kontrowersyjnym konceptem. Takie rozwiązanie przeznaczone jest głównie dla osób odważnych, poszukujących własnego stylu.  

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://etalon.com.ua/

купить Comanche Hurricane 29

danabol-in.com