Najlepsze Domy
Elegancki, nowoczesny salon z otwartą białą kuchnią i jadalnią

Elegancki, nowoczesny salon z otwartą białą kuchnią i jadalnią

Wnętrza dużych domów umożliwiają projektowanie przestronnych salonów z otwartą kuchnią i jadalnią. Dzięki temu pomieszczenie zyskuje na funkcjonalności, co znacznie poprawia komfort użytkowania. Podobnie jest tak na prezentowanym w galerii przykładzie wnętrza domu Wiliam I.

Wnętrza dużych domów umożliwiają projektowanie przestronnych salonów z otwartą kuchnią i jadalnią. Dzięki temu pomieszczenie zyskuje na funkcjonalności, co znacznie poprawia komfort użytkowania. Podobnie  jest tak na prezentowanym w galerii przykładzie wnętrza domu Wiliam I.

Salon zaprojektowano tak, by w centralnym miejscu znalazł się stół otoczony wygodnymi, skórzanymi kanapami. Jest to typowe miejsce do oglądania telewizji. Telewizor ustawiono na drewnianej szafce, która ma specjalną ściankę zasłaniającą znajdujące się za nią okno.

Czytaj także: Jak urządzić otwartą strefę dzienną

Choć wnętrze jest białe i nowoczesne ciepłego klimatu dodają mu drewniane elementy. Poza szafką telewizyjną są to parkiet, drzwi wewnętrzne, ramy okien, stolik (pod którym położono przytulny dywan) oraz schody na piętro. Ciekawym elementem ożywiającym wnętrze jest czarno-biały obraz na jednej ze ścian z kontrastującym jasnozielonym trawnikiem.

Kuchnię i jadalnię również zaprojektowano w białych kolorach – od płytek na podłodze, po meble. Wyjątkiem jest czarne, kontrastujące wykończenie wnęki wokół kuchenki i zlewu oraz grafitowy fragment ścianki.

Jako że w salonie i kuchni z jadalnią zaprojektowano duże przeszklenia całe wnętrze jest dobrze doświetlone światłem naturalnym. Wieczorem pokój oświetlają eleganckie lampy wiszące, a kuchnię kilka wiszących lamp punktowych.

Z salonu jest też bezpośrednie wyjście na zadaszony taras w ogrodzie.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
https://yarema.ua

webterra.com.ua/raskrutka-sajta-kiev/

https://pillsbank.net