Najlepsze Domy
Elegancka odsłona salonu w połyskujących meblach

Elegancka odsłona salonu w połyskujących meblach

Meble na wysoki połysk - niegdyś określane mianem z „wyższej półki”, dzisiaj nadal kojarzą się z elegancją i prestiżem, zwłaszcza te w ciemnej tonacji. Ich urok tkwi w klimacie jaki roztaczają w salonie, w refleksach świetlnych i lustrzanych odbiciach na polakierowanych powierzchniach, w głębi koloru lub pięknym rysunku usłojenia egzotycznej okleiny.

Kolor z połyskiem doskonale podkreślają formę bryły. Ma to znaczenie zwłaszcza w kolekcjach o prostych kształtach, w których ten rodzaj wykończenia pełni funkcję dekoracyjną i nadaje charakter całej linii wzorniczej.

Takie meble nie wymagają dodatkowych elementów ozdobnych, dlatego najlepiej prezentują się z gładkimi płaszczyznami frontów pozbawionymi uchwytów. Jest to możliwe, jeśli drzwi i szuflady zostaną wyposażone w wygodny system push to open.

Meble z połyskiem

Meble z połyskiem są idealnym rozwiązaniem do dużych salonów urządzonych w sposób nowoczesny, zarówno tych awangardowych, z udziałem szkła, polerowanego betonu i stali, jak i bardziej przytulnych, którym towarzyszą drewniane podłogi, puszyste dywany i wzorzyste tkaniny.

Te reprezentacyjne kolekcje „odwdzięczą się” nam swoim nienagannym wyglądem jeśli będziemy o nie należycie dbać. Wystarczy użyć miękkiej ściereczki z mikrofibry i systematycznie przecierać fronty i blaty, aby uzyskać jedwabistą gładkość oraz odświeżyć połysk.

Matowe wykończenie

Chociaż nadaje się do każdego rodzaju materiału najładniej wygląda na frontach z litego drewna. Lakiery bez połysku pozwalają na zachowanie naturalnej struktury drewna, która ociepla wnętrze czyniąc go przyjaznym i przytulnym.

Salony z meblami wykonanymi z jasnych gatunków drewna i oklein mogą wprowadzać mieszkańców w lekki, radosny nastrój (Maganda, Rossano). Kolekcje w ciemnym wybarwieniu: brąz antyczny, rustikal, orzech antyczny czy dąb notte (Sempre, Maganda, Rossano) raczej uspokajają i wyciszają. Aranżując salon meblami w stonowanych barwach warto zadbać o dodatkowe punkty świetlne, gdyż ciemne kolory pochłaniają światło. Dobrym rozwiązaniem jest wybór brył z opcją oświetlenia LED.

Meble drewniane lub okleinowane naturalnymi okleinami są ekologiczne i trwałe. Dają nam gwarancję długoletniego użytkowania ze względu na dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Wykończone powłokami lakierniczymi o niskim stopniu połysku – od półmatu po głęboki mat, poddawane różnorodnym procesom takim jak szczotkowanie, strukturyzacja czy ryflowanie ukazują całe naturalne piękno surowca o charakterystycznych dla danego gatunku drewna cechach budowy. 

Jeśli dodamy do tego projekt nawiązujący do najlepszych wzorów współczesnego designu otrzymamy kolekcję mebli, która zaspokoi gusta najbardziej wymagających odbiorców.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!
velotime.com.ua

https://pillsbank.net

У нашей фирмы классный веб сайт со статьями про huawei p9 lite black.